Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha ilyen apróságtól...

Normális, ha ilyen apróságtól lelkifurdalásom van?

Figyelt kérdés

Licitáltam egy ruhára egy aukciós oldalon pár napja, csak most úgy alakult, hogy kevés pénzem maradna, ha meg is venném (mert kiadtam valami másra is). 2500Ft-ról van szó.

Nem sok, de nekem nem is kevés.

Vissza tudnám vonni, de annyira nincs szívem, mert félek, hogy az a másik lány, aki el akarja adni, már számít rá, hogy összejött, és ha egy nappal a vége előtt visszavonnám, akkor szomorú lenne.

Legalábbis, én az lennék, ha így járnék.


Normális, ha ennyire a lelkemre veszem?


2019. márc. 14. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális, mert tudat alatt már korábban is benned volt az érzés, hogy talán mégse kell, csak olyan izgalmas a dolog...
2019. márc. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából mindigis tetszett ez a konkrét ruha, csak én kék színben akartam, de kéket nem találtam sehol. Ez fekete.

Lehet, ez is közrejátszik, nem tudom.

2019. márc. 14. 17:05
 3/4 anonim ***** válasza:
2500 Ft nem akkora pénz. Én lazán elszórok ennyit úgy hogy meg sem érzem, olyan dologra amiért mások őrültnek tartanának. Persze itt nem erről van szó. Nem tudhatod neki mire kell, miért kell. Lehet pont ez hiányzik neki, hogy megvegyen valami számára fontosat. Úgyhogy megértem mit érzel. Épp ezért kell jól átgondolni, hogy mit mire adsz ki. Ha vételi ajánlatot tettél nem illik csak úgy visszalépni. Max ha nem lett jó végül. Szóval most már vedd meg szerintem is.
2019. márc. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ajj, nyugodj meg, néha kell valami kényeztetés is, nem csak a sima dolgok, majd örülni fogsz később ennyiért a ruhának, főleg, hogy gondolom, éhen halni se fogsz miatta.
2019. márc. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!