Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Faji szegregáció?

Faji szegregáció?

Figyelt kérdés

A napokban nagyon fura dolgok történtek, igazából már nagyon régóta ilyen a helyzet!

A városomban vannak(arabok, feketék,kínai, japán stb). Igazából egy cselekedet nagyon zavaró számomra, amikor várom, hogy zöldre váltson a lámpa,példának felhozom-egy arab a várakozó emberek közé áll, a legtöbb ember 3 lépés távolságot tesz, én persze nem mozdultam-

Egy étterem előtt 3 férfi megvert egy színesbőrűt, csak én próbáltam megakadályozni, hogy ne verjék halálra!!! A többiek azt mondták, hogy hagyjam a francba!

Nagyon sok ember csodálkozva néz egy arab/feketére! De miért?

Ez annyira nem normális, én nem bámulom az emberek, sőt nem izgat, ha fekete, fehér, kínai vagy japán :(

Titeket nem idegesít? Vagy ilyen helyzetbe még nem keveredtetek?



2019. márc. 15. 22:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem mondjuk van egy ismerősöm, akit fényes nappal, Budapesten, frekventált, Budai(!) oldali (szóval nem 8. kerület) helyen megvertek.


A villamos megállóban többen álltak, és senki nem segített neki. De mivel nem értette, hogy miért kezdtek el vele kötekedni (pénzt nála hagyták, nem vitték el), ezért nehéz megállapítani, hogy a bőrszíne miatt tették vagy más bajuk volt.

2019. márc. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!