Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismersz olyan embert aki...

Ismersz olyan embert aki mindig sír hogy milyen sz@r az élete, nem milliomos, sokat kell dolgozni? Mikor mondod hogy kellett volna tanulni, akkor szinte megfojtana.

Figyelt kérdés
2019. márc. 16. 17:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%

Okj wc papír? Érdekes, az enyémmel nem keresek rosszul. Épp ez a wc papír hozta el számomra az átlag színvonalat. Egy lakás, csak magamra. És nem kell éheznem se. Érdekes továbbá, hogy sok diplomás ember meg azon sír, hogy nem tud elhelyezkedni.

Az okj 2 évet követelt tőlem. Munka mellett. Nem volt lehetetlen csak fárasztó. De egy szros érettségi? Na az tényleg annyit is ér, sok esetben. Ritka a kivétel. Úgyhogy igenis, van abban valami, hogy _megfelelő_ és _keresett_ szakmád legyen, vagy egyedül semmi esélyed se lesz. (én pont emiatt csináltam meg a sulit)

Lehet kifogásokat keresni, néhány még igaz is (pl amikor először futottam neki rögtön érettségi után a technikumnak, akkor én is annyira vacak lelki állapotban voltam, hogy az egyetlen dolgomat nem tudtam teljesíteni, ami diákként elvárható volt tőlem - hogy tanuljak...és utólag nagyon utálom magam emiatt)

Szóval sajnálom hópihék, de tényleg mindenki a _saját_ életének kovácsa. Vagy sírsz, vagy teszel. A választás a tiéd. Mindig. Hiába kényelmes a körülményekre fogni.

2019. márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Vagy teszel, de hiába, mert úgyse sikerül kitörni.
2019. márc. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
75%

10 - es: anyukádat sajnálom! Az én szüleim is elhunytak 7 éven belül. 26 éves vagyok.

De, ne írjál hülyeségeket, mert irritálnak az ilyen emberek, akik szerint csak a diploma ér valamit, a többi ember meg, akinek nincs felsõfokú végzettsége, ássa el magát...

Az ilyen ostoba gondolkodású emberek miatt van ennyi kisebbség komplexusos ember, akik értéktelennek érzik magukat, mert "csak" szakmájuk van...

A diplomák jó részét lehet inkább WC papírnak használni! Sokan azért mennek csak egyetemre, hogy ők elmondhassák magukról, hogy van diplomájuk, és nem "buta" munkás emberek...

Nem mindenki teheti meg valóban, hogy tovább tanuljon, mert például dolgoznia kell, hogy eltartsa a családját, és nincs lehetősége akkor tanulni, hanem felnőttként, munka mellett tud csak tanulni például OKJ - t!

Ha mindenki egyetemre menne, te sem tudnál hova járni, mert nem lett volna, aki felépítse az egyetemedet!

Ismerek olyan lányt, aki igaz, hogy tehetséges fodrász, de úgy könnyen lett saját fodrász szalonja, hogy vállalkozó apuci kifizette neki... Nem mindegy, hogy valaki megdolgozik a sajátjáért évekig, vagy a hátsója alá teszik!

Az élet igazsága az, hogy az emberek többségének meg kell küzdeni a boldogságáért rengeteg kitartással, és szorgalommal!

Nem az a lényeg, mivel foglalkozol! Ha szereted, amit csinálsz, akkor szívből csinálod, és sikeres leszel benne!

2019. márc. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!