Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen igazságtalan az élet?

Miért ilyen igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés
A gyerekkorom problémás volt, nem volt semmink, ebbe nem mennék bele. Évekbe tellett míg a nulláról összehoztunk egy normális életet a párommal, most már elmondhatom, megvan mindenem, és elkezdhettem tanulni is. A napokban már pont örültem, végre minden arra halad, amerre kell, élhetünk kicsit, erre beütött egy egészségügyi probléma, most járhatom az orvosokat és aggódhatok az eredményeken, holott olyan fiatalnak érzem magam még ehhez, csak decemberben lettem 25 :(
2019. márc. 16. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Én azt tapasztaltam hogy akkor érzem igazságtalannak az életem, ha stresszes, túlhajszolt életet élek. De ha kiegyensúlyozott és nyugodt vagyok, akkor a problémákat játszva megoldom, észre sem veszem őket. Illetve akkor a problémák is messze el szoktak kerülni. Betegség is mindig akkor talál rám ha túlhajszolt vagyok. Ha ráérősen nyugisan élek, akkor még a betegség is mindig elkerül.

Ajánlom ennek a könyvnek legalább az első oldalait elolvasásra:

Agykontroll Silva módszerével - José Silva és Philip Miele 1991

[link]

Nekem mindig csodát tett. Ez is az agy nyugis állapotáról szól. Csak hát a rohanó világban mégis megfeledkezek róla én is, ahogy más is.

2019. márc. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos az élet ilyen, vannak dolgok amivel nem lehet mit kezdeni. Legyen az embernek akármilyen jó, akkor is egyik percről másikra össze tud dőlni minden.
2019. márc. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az aki vagy, már jutalom és büntetés is egyben azért, amilyen vagy...
2019. márc. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!