Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják, hogy csak az...

Miért mondják, hogy csak az idióták röhögnek a fingós vicceken?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon is több helyen olvastam már, hogy írták, a fingós, büfögős, hányós, stb. videókon, vicceken képtelenek röhögni, ugyanis ezeken max. kisgyerekek meg idióta felnőttek röhögcsélnek. De amúgy a "való életben" pont azt tapasztalom, hogy ha akár az iskolában feljön egy ilyen téma, még a tanárok is röhögnek rajtuk a diákokkal együtt. Én mondjuk ilyen helyzetekben próbálom leplezni, hogy még sincs olyan kifinomult humorom és szerintem is vicces bizonyos helyzetekben egy-egy ilyen poén, de amikor itthon nézek ilyen "Próbálj nem röhögni" videókat, egy idő után szinte sírva röhögök az ilyen dolgokon :/

Szóval a környezetemben is azt tapasztalom, hogy az emberek (beleértve diplomást, felnőtt személyeket is) nevetnek rajtuk, ezen az oldalon mégis a válaszolók nagyobb hányada azt állítja, hogy ők még csak elmosolyodni se tudnak egy ilyen "poénon" és szánalmas/proli, aki igen. Lehetséges lenne, hogy az ország egyetlen olyan városában élek, ahol az emberek 99%-a szellemi fogyatékos?


2019. márc. 17. 00:17
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
2019. márc. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Én még senkit sem láttam röhögni fingós viccen, egyedül a 3 éves unokahúgom röhög a fingon.
2019. márc. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Csak mert erősen gusztustalan dolog mindegyik, és az emberek nagy része nem érti, mi ezekben olyan hú de nagyon poénos. Szerintem érthető, mert én sem tudom, mi az annyira röhögnivaló ezekben.
2019. márc. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Mert itt mindenki húszdiplomás úriember/úrinő, akik a fåszt is csak kesztyűben fogják meg. Ja, nem, csak szeretnék elhitetni, de sajnos attól még ugyanúgy prolik maradnak. Nem attól függ az intelligencia vagy érettség, hogy elmosolyodtál-e egy fingós poénon.
2019. márc. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ízlés kérdése, mint intelligenciáé szerintem.
2019. márc. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
#4: Igen, nem ettől függ, tehát egy átlagembernek is joga van undorodni az ilyen végtelenül primitív jellegű szórakozási módtól, nem kell ahhoz húszdiplomás úrinőnek lennie.
2019. márc. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

Nem láttam még nagyon felnőtt embert ezeken nevetni,úgy igazán,mert felnőtt korára az ember azért találkozik többfajta humorral,hall rengeteg viccet,beszólást,ami "megedzi" és idővel egyre fejlettebb lesz a humora mint minden más képessége.

Ezért nem értem miért röhög valaki a fingon,például,mikor az még 3 éves szint. Nem azt mondom hogy nem kell rajta nevetni,de más az amikor valaki csak megmosolyogja,vagy felnevet,mert épp vicces helyzetben böfög valaki a társaságban,meg más az amikor valaki sírva röhög egy fingtól.

Óvodás korban még érthetők ezek az úgymond "gyerek viccek" mivel nekik még minden vicc új,az ő kis értelmi szintjüknek a böfi,a puki meg a vicces félremondások a humor forrásai. Tiniként már nyilván megint más,és aztán a felnőtt korban is. Valakinél megragad egy szinten.

A próbálj meg nem röhögni videókat meg szintén nem értem,én fapofával végignézem mindet,mert általában gagyik. Van hogy megmosolygom,meg értem a viccet,de az én ingeküszöbömnek az még nagyon kevés.

Olyan dolog ez mint amikor az ember 16 évesen megnéz egy filmet,amiről azt gondolja hogy a világ legjobb filmje,és aztán a következő 10 évben megnéz még egy rakás filmet,amik jobbnál jobbak. Aztán ezeknek a fényében persze az az első film már elhalványul,átértékelődik. Úgy vagyunk a humorral is. Mivel olyan sok jó poént hallottam amiktől tényleg sírva röhögtem,ezek a kis apróságok már nem ütik meg az szintet azokhoz képest.

2019. márc. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
De látod ez is emberfüggő,nem diploma meg anyagi helyzet függő. Attól függ milyen hatások értek,mennyire fejlesztetted a humorod vagy mennyire nem,milyen mértékben része az életednek a nevetés,vígjátékok,vicces képek stb,vagy mennyire nem vagy felkészülve minderre,és így minden újként érint.
2019. márc. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%

"mennyire fejlesztetted a humorod"

Ab ovo nem akarom oda fejleszteni a humorom, hogy a fingós viccen kacagjak. Önmagam egy darabját hazudtolnám meg az ezen való nevetéssel.

2019. márc. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!