Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mit gondolsz az önpusztító...

Te mit gondolsz az önpusztító emberekről?

Figyelt kérdés
2019. márc. 17. 09:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Mármint magamról mit gondolok? Semmit. Jól teszem amit kell,leginkább öngyűlöletből.
2019. márc. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1: Itt is ez áll fenn. Dolgozik/tanul és segít más embereknek, tehát társadalmi szempontból nézve hasznos egyén, csak éppen mindennél jobban utálja magát.
2019. márc. 17. 09:34
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem gyorsabban is elpusztíthatnák magukat.
2019. márc. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
A mérhetetlen boldogtalanságomat és a lelkem helyén tátongó űrt próbálom kompenzálni ezzel. Meg ugye ez még sem annyira drasztikus mintha egyből felkötném magam.
2019. márc. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Én pont nemrég tértem át az önpusztításról mások segítésére, azaz azt a pénzt amit eddig önpusztító dolgokra költöttem, odaadom valakinek aki cserébe szórakoztat. Amúgy mindenki azt csinál amit akar, az ő élete.
2019. márc. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom őket, de nem ítélkezem.
2019. márc. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én nem önpusztítom magam, mégis önpusztulok. :(

Mi lenne, ha még rá is segítenék?

2019. márc. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%
Nem érdekelnek, csak maradjanak távol tőlem és a családomtól.
2019. márc. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%

Lehet hogy gonoszul hangzik, de én is úgy vagyok vele hogy tőlem maradjanak távol elég valószínű

(tapasztalatból) hogy az ilyen a körülötte lévőket is leakarja húzni magával. Neki kell eldöntenie hogy változni akar ezt más nem döntheti el helyette.

2019. márc. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindneki másért csinálja, van aki azért, mert szeretetet, gondoskodást akar vele pótolni (és arra a kis időre magát jól érezni), van aki felejteni akar, lelki fájdalmat nem érezni, van aki úgy érzi: "gátlásos és csak így tud felszabadulni"...

Nincs fekete-fehér úgy tapasztaltam.

2019. márc. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!