Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miét van az hogy engem mint...

Miét van az hogy engem mint ABDL-t (adult baby diapew lover) megvetnek de egyén önpusztító gusztustalan életmódot meg még kifejezetten menőnek is tartanak egyesek? F

Figyelt kérdés
értem többek közt ezalatt az alkoholizálást, dohányzást és helyenként a füvezést.... ez csak 3 dolog de nagyon sokminden vn még ami sokkal gusztustalanabb mint az hogy én szeretek néha kisgyerekként viselkedni otthon és cimiból inni meg pelusban nézni a meséket.... és mégis én vagyok elítélve megvetve holott nem én iszom magam a sárga földig majd okádok, nem én bűzlök a cigitől mint egy kémény és nem az én agyam van szétszívva.... f
2016. jan. 2. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%

Nem. Te szeretsz pelenkában fetrengeni. Szerintem mindkettő ugyanolyan gáz.


Voltál már orvosnál ez miatt amúgy?

2016. jan. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%

Ez nagyon beteg. Én félnék tőled.

Alkoholt lehet úgy inni, hogy az kulturált és nem ártalmas.

Aki dohányzik, az sem mentális beteg.

De amit te csinálsz, az beteges, és azt feltételezi, hogy komoly problémáid vannak.

2016. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Mert van aki a te hobbidtól nem tud menőnek tűnni. De ha valaki piál meg cigizik akkor az hű milyen menő meg kemény.

Meg sokan nem is értik,hogy ebben mi a jó,pedig vannak akiknek sokkal durvább fétisei vannak.

Szóval ne foglalkozz mások véleményével. Ha neked jó akkor csináld.

2016. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Tessék az első kettő tipikus h*lye.

Mivel te ezt élvezed és otthon csinálod nincs benne semmi rossz.

2016. jan. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nemhiszem hogy tőlem kéne félned. én jobban félnék egy részegtől mert az még veszélyes is lehet. én most mivel veszélyeztetem a testi épségedet azal hogy itthon pelus, cumi, mese és lego?
2016. jan. 2. 18:34
 6/12 Linó03 ***** válasza:
42%
Ez egyáltalán nem hangzik agresszívan.
2016. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

Itt most nem arról volt szó, hogy ki mit tart veszélyesnek. Egy alkoholista, cigarettafüggő vagy drogfüggő sem lesz feltétlenül veszélyes.


Itt arról van szó, hogy az átlagember szemében ez undorítóbb dolog, mint a többi amit felsoroltál.

2016. jan. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyrészt mert szokatlan dolog, másrészt mert ránézésre súlyos egészségügyi és mentális problémának tűnik. Harmadrészt meg na, nem a leggusztusosabb látvány.

Tény, hogy ezzel senkinek te nem okozol rosszat. Tény, hogy ez egészségileg nem káros sem rád, sem a környezetedre. De ettől még bizarrnak tűnik mások számára a viselkedésed, te magad pedig betegnek tűnsz, és a pszichés betegségek kapcsán sajnos amúgy is intoleránsabb az átlagember.

Ha pedig a pszichoszexuális aspektusát nézzük, az jön le, hogy te a fejlődés orális szakaszában megrekedtél. Ezért nem tudnak rád férfiként tekinteni.

(Ha ez kínai lenne, itt van egy kis összefoglaló róla: [link] )

Ezeket ne szidalmaknak vedd, pusztán leírtam a tényeket.

Egyébként a féktelen alkoholizmus is csak bizonyos körökben, bizonyos szintig, és bizonyos életkorban menő. XY bácsit a szomszéd utcából, aki már reggel 9-kor azzal szórakoztatja a környék lakóit, hogy vajon esés nélkül haza bírja-e tolni a bringáját, senki nem tartja menőnek.

2016. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

egy ez a szakmán belül is megfosztja a véleményeket arról hogy most betegség e.

kettő a paraflia csak akkor minősül betegségnek ha az ártalmas. mamár ez az elfogadott nézet.


három ezek NEM TÉNYEK hanem teóriák.


szia :)

2016. jan. 2. 20:57
 10/12 A kérdező kommentje:
Amúgy, nem tudhatod miért alakult ez ki nálam és sok más sorstársamnál. A témában nincs túl sok research... tehát nem lehet csak úgy kijelenteni hogy mitől is alakult ez ki nálam, főleg úgy, hogy még csak nem is ismersz személyesen. Okoskodni, osztani az észt azt lehet persze, de ne próbáld meg tényként beállítani a teóriádat.
2016. jan. 2. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!