Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek beszédesebb?

Hogyan legyek beszédesebb?

Figyelt kérdés

Az önbizalmam már egész rendben, jól is nêzek ki, okos is vagyok meg minden (ezt vegyétek kicsit poénnak, ne támadjatok le milyen egoista vagyok)


Viszont beszélgetni azt nem tudok. Egyszerűen nincs miről, más csak úgy random el tud kezdeni a semmiről fecsegni de én nem, 1-2 szóval letudom és annyi. Hogyan tudnék ezen változtatni?


2019. márc. 17. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el dolgozni. AKkor lesz miről beszélni.
2019. márc. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Diák vagyok.

Diákmunkán dolgoztam már de ott se beszéltem, unalmas semmilyen munka volt. Max a munkát lehetett volna szidni ahogy a többiek de nekem nem volt vele bajom.

2019. márc. 17. 18:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne beszélj, hanem kérdezz :) Nem neked kell kitalálni, hogy miről beszéltek, ha valaki felvet egy témát, akkor csak kérdezd tovább a témában.


Szerintem azok, akiknek nem szeretnek kommunikálni általában ezt teszik ;)

2019. márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!