Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nyaliznak egyesek a...

Miért nyaliznak egyesek a youtube videók alatt illetve a facebookon?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok akik például egy youtuber videója alatt odaírják,hogy ők már a videó megnézése előtt lájkoltak,meg mennyire csodálatos face-en az adott oldal,és kb úgy ajnározzák az adott youtubert/facebook emberkét/oldalt,mintha személyesen ismernék.fényesre nyalják kb a feneküket,megvédik azoktól akiknek nem jön be a tartalmuk meg ilyenek.Ez mitől van? mi érdekük ennyire odalenni? Én nem értem ezt.Persze én is kedvelek de előre nem szavazok bizalmat meg nem nyáladzok senki videója alatt.ezeket fizetik?
2019. márc. 17. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rajongás. Tizenévesekre jellemzőbb.
2019. márc. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még jobb a fordítottja, akik random Facebook hírek alatt kommentben szólítják meg az utálatuk tárgyát.


Nem egyszer olvastam már Forma 1-es bejegyzések alatt, hogy "Látod Vettel, ha nem lennél ilyen köcsög szemét akkor így meg úgy". Nem elég, hogy zsigerből gyűlöl valakit, akit amúgy a TV-ben lát 2 hetente egyszer, de még olyan megszólítással is él, mintha az adott emberhez szólna privát üzenetben vagy személyesen.


És ezek 50-60-as papák, nem is gyerekek.

2019. márc. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amúgy valószínűleg pont azért van amiért ez a kérdés is megszületett. Mindenki hallatni akarja a maga véleményét, mintha anélkül nem gördülne előre a világ. Az emberek kényszert éreznek, hogy kifejtsék a gondolataikat, legyen szó kérdésről, válaszról vagy bármiről.


Még ha nem is ért hozzá, vagy nem szereti, akkor is kényszeresen oda írja hogy "nem érdekel" pedig akár tovább is léphetne véleménykifejtés nélkül.

2019. márc. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!