Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálja ezt az öreg...

Miért csinálja ezt az öreg néni a facebookon?

Figyelt kérdés
Szóval van egy öreg néni ismerősöm facebookon. Egyszer találkoztam meg beszéltem vele kb. De folyamatosan bombáz mindenféle hülyeséggel mesengeren. Már rég ki is kapcsoltam hogy jelezze ha küld valamit. De most kíváncsiságból bele néztem, és folyamatosan nyomja a hülyeségeket. Az nem zavarja hogy kb tudomást se veszek róla. :D Mi játszódik le a fejében mikor küldözgeti a sok szart?
2019. jan. 27. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nen csak veled csinálja ezt nyilván, más ismerőseivel is. Magányos és unatkozik, ennyi.
2019. jan. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A közösségi oldalak két legelvetemültebb csoportját az idősebb korosztály és a kisgyerekek alkotják. Én személy szerint úgy vettem észre, hogy az ilyen közösségi oldalakon van egy "szamárlétra", amin bizony végig kell menni... A kisgyerekeknél például általában a napszemüveges "swag" feliratú, vagy éppen Monster energiaitalos posztok szoktak lenni az első mérföldkövek. A továbbiakban kötelező a luxusautóval való fényképezkedés.



Na az időseknél a "Százezer évig éljen egészségben a családod arannyal kicsókolt p..csával meg legyen három Mercedes-ük csak küldd tovább öt ismerősödnek hogy valóra váljon", "Szűz Mária pénzenergia" és tíz perc alatt elkészíthető laktózmentes rakottkrumpli-posztok szokták alkotni az első megmozdulásokat az oldalon.


Egyik rosszabb mint a másik, de valahol el kell kezdeni...

2019. jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!