Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van, hogy ha vki rám ír...

Miért van, hogy ha vki rám ír privátot, akkor nem szeretek válaszolni, pedig szeretnék barátokat?

Figyelt kérdés
Mindig rosszakat feltételezek azokról, akik írnak, meg rögtön úgy érzem (mikor már ott van a lehetőség), hogy áá nem akarok én semmiféle barátokat, jó ez így, ahogy eddig volt, nincs is kedvem itt pötyögni ezen a hülye telefonon, dehogy fogok én levelzni, semmi kedvem, stb. Ez miért van? Nektek is van ilyen?
2019. márc. 18. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert szorgásod van mivel félsz az ismeretlentől. Ezen túl kell lépni igaz nehéz lesz de sikerülni fog.
2019. márc. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem azért van, mert jönnek az elvárások. Azonnal írni kell, akkor is, ha nincs mit, és ez az egésztől elveszi az ember kedvét.
2019. márc. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek mind olyan elvárások amik nem is léteznek. Te alkottad meg magadnak, hogy ha már rád ír egy ember akkor kötelező vagy válaszolni és kötelező vagy minden percben vele beszélgetni. Pedig ez nem így van. Azok akik "piócáskodnak" azoknak nincs élete neked pedig van és attól hogy ezt a másik nem érti meg ezzel nem veszítesz semmit mert akkor nem illik az életedbe. Én így fogom fel és nem érdekel hogy ki ír rám mármint én pont hogy pozitívan ismerkedem emberekkel mert ilyen személyiség vagyok, de nem fogok minden percet azzal tölteni hogy neki irkáljak csak ha van kedvem, időm..stb ezt ha megbeszéled magaddal teljesen máshogy fogod látni és nem lesznek ezek a láthatatlan elvárások a másikkal szemben. Azzal meg hogy mindenkiről rosszat feltételezel azzal magadat zárod egy börtönbe.
2019. márc. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Barátokat nem a gyakorikérdések privátjai alapján szerez az ember. Itt esetleg az érdeklődés hasonló.

De egy barátsághoz azért ennél jóval több kell!

2019. márc. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért velem is ez van egy idő után mindig. Nincs kedvem energiát ölni egy ilyen személytelen beszélgetésbe. Nincsenek túl pozitív tapasztalataim. A másik fél vagy felszívódik pár nap után, de arra nagyobb az esély, hogy én nem találom vele a közös hangot. Nincs túl széles érdeklődési köröm, mindennel elég felületesen "foglalkozom" csak, így nehéz hozzászólnom ilyen-olyan témákhoz.
2019. márc. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szöveg stílusából lehet sokmindent következtetni, és ha úgy érzed, hogy ez a stílus nem jön be, akkor automatikusan nem válaszolsz, hagyod a dolgot - sokszor helyesen...
2019. márc. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!