Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha ez rosszul esik?

Normális, ha ez rosszul esik?

Figyelt kérdés

Sajnos alkatilag teltebb vagyok, nem igazán tudok 60kg alá menni tartósan, mindegy, mennyit mozgok vagy eszek.

Ilyen típus vagyok, széles csípő, vastagabb combok, nagy mell.

Keveset eszek, chipset soha, gyorskaját soha, pizzát maximum évi egyszer, cukros üdítőt szintén nem.

Betartom a fő étkezéseket, nem eszek éjjel/késő este sem.

Mindig mozogtam, most újra be fogok iratkozni sportra, de inkább csak a magam örömére, nem várok tőle változást.

Az egyik lány ismerősöm, aki a párom legjobb barátjának a barátnője, így gyakran látjuk, velem ellentétben nagyon vékonyka. 32-es ruhaméretet hord, és 40kg körül van, néha még alatta is.

Velem ellentétben össze-vissza eszik (látom, ha ott vagyunk) fő étkezések helyett csoki, chips, napi több liter kóla (én kizárólag csapvizet iszok), forrócsoki tejszínhabbal, főzés helyett gyorskaja vagy pizza rendelés. Mozgás semmi, mert minek, hisz vékony. Nappal alszik akár délutánig, éjjel meg akár éjfélkor is nekiáll nassolni.

Mégis mindenki ámuldozik, hogy milyen tökéletes az alakja, milyen vékonyka, de közben nem lapos (C kosaras melle lehet), egy deka háj nincs rajta, a derekát két kézzel át lehet érni, a combját eggyel is.


Ilyenkor mindig irigy vagyok, mert folyton megkapom tőle, ha lát "Fogytál? Ja, bocsi, nem, csak azt hittem" vagy "Megint felszedtél?"


De a párom főnöknője (akinek aztán mindegy kéne legyen) is mindig megjegyzi, hogy fogytam-e már végre, mert hát ő 50 év felett két gyerek után karcsúbb nálam.


Már az idegeimre megy, hogy azok, akik jobb genetikával rendelkeznek, puszta jóindulatból az orrom alá dörgölik ezt.

Már nem megyek szívesen se oda, se a páromhoz be munkába :(


2019. márc. 18. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem.

Én 75 kg vagyok,alacsony és soha nem piszkalnak.

Te csinos vagy!!!!!

Lehet az a vékony leányzó titokban vágyik tőled néhány kilora :)

Kellemetlen emberek vesznek körül,ennyi.

Hidd el nagyon csinos vagy!

Sok pasinak a husi jön be!Te ráadásul nem vagy kövér!

2019. márc. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ilyen alkatú ismerősöm, mint amilyen lehetsz.

Ő ilyen alkat, bármit tehet, kétszer eszik egy nap (akkor is rendkívül keveset és nem szénhidrát - vagy kalóriadús ételeket) és mégis telt. Háj nincs rajta, csak telt, arányosan telt.

Az emberekkel sajnos, nem tudsz mit tenni. :-(

Az emberek 99 százaléka csak és kizárólag szélsőségekben képesek gondolkodni: "mindenki, aki nem karcsú, sokat eszik, odafigyelhetne rá és nem kellene sokat enni, dehát az nem megy nekik", stb...

Tegnapi gyöngyszem, ami ide passzol:

https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__9..

2019. márc. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen emberek. Inkább a bunkó beszólogatásaik bántóak, került a társaságukat.


Mellesleg, ha tényleg úgy érzed, hogy valami gond lehet, akkor a pajzsmirigy (TSH) szinted érdemes ellenőriztetni. Nálam ez volt a gond. Amióta szedem a gyógyszert, tartom az alacsonyabb súlyom. Szintén odafigyelek mit eszem. A legmagasabb súlyom 68 kg volt, most 58.

2019. márc. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ha úgy érzed: bármi baj lehet, endokrinológussal is érdemes konzultálni.

Sokaknak nagyon-nagyon vonzóak az arányosan telt nők, én is reménytelenül szerelmes vagyok sok-sok éve ilyen hölgybe.

2019. márc. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ezek az emberek nem igazán látják, mennyit tudnak ártani az ilyen megjegyzésekkel. A legtöbbjük tényleg jóindulatból teszi, pedig nem segítenek vele.


Én tapasztalatból javaslom, ereszd el a füled mellett. Anno hallgattam rájuk, 36 kilóra fogytam le emiatt. Szerencsére azóta összeszedtem magam, de nem volt egy sétagalopp.


Ebből kiindulva; ha Te jól érzed magad a bőrödben, nem kell törődni azokkal, akik megjegyzéseket tesznek Rád.


Esetleg visszatámadhatsz pl a vékony lánynak, hogy, mert sokkal "egészségesebb" az az életmód, amit ő követ.


Hidd el, a súly nem minden. Sovány vígasz, de ott már gondok lehetnek, ha valakinek az egyetlen boldogságát az adja, hogy ő úgy vékony, hogy annyit eszik, amennyit akar. Ne hagyd, hogy a támadásaival akartalanul is ledöntsön a lábaidról.

2019. márc. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha 60 kiló miatt cikiznek akkor nem veled van a baj csak bunkókkal vagy körülvéve. A 40 kiló pedig nem túl vékony, innen megmondom, pedig én is nagyon vékony vagyok. Egyszerűen nincs jó nő 40 kilóval, sőt, a legtöbb nő akiért a férfiak többsége odavan 60 kiló körül vannak. Normális, hogy rosszul esik, az emberek lehetnének tapintatosabbak. Ha mindenképp fogyni akarsz akkor aerob edzés fog kelleni (gyors séta, bicikli, hasonlók) és persze kevés szénhidrát.
2019. márc. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
azt akartam írni, hogy túl vékony...
2019. márc. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy hozzád hasonló alkat sokkal jobb, mint egy 40 kg-os girhes, gyerekes görcs, ráadásul még ilyen stílusa is van hozzá. :D Szard le. Az egy dolog, hogy össze-vissza zabál minden szemetet és külsőleg még nem látszik rajta, de annak is lesz később böjtje. Ha alakon nem is, ezer más baja lesz majd.
2019. márc. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!