Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kezdek rászokni?

Kezdek rászokni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok nem járok gyakran buliba ,de ha megyek ,akkor csak alkohollal tudok feloldódni és jól érezni magam ,anélkül nem megy.. ha iszok úgy érzem kiteljesedek .. és eddig nagyrész a csajok nagy részét is csak alkohol hatása alatt sikerült megszereznem egy smárolás erejéig. Most egyre jobban vágyok arra ,hogy be tépjek vagy igyak . Nem azért mert annyira szeretném,hanem sokkal inkább ,,hogy fel legyek oldódva . Azt tudni kell ,hogy van amikor feszengek ,de legalább hetente részeg vagyok ,vagy fogyasztok valamennyi alkoholt ,esetleg füvezek.
2019. márc. 19. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A párom ugyanilyen kb. Sajnos. Hétvégente bulizik, berúg, de ettől még nem alkoholista. Inkább a feszültség okát kéne megkeresni és ott rendezni a dolgokat mert ezzel tényleg csak azt éred el hogy függő leszel. Hosszabb távon csak az ellenkezőjét éred el ezzel.
2019. márc. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hetente az már elég sok, meg drága mulatság is, rengeteg pénzt el lehet sajnos verni egy görbe estén.

Próbáld meg havi 1-2 alkalomra csökkenteni a bulik számát, az már szerintem vállalható. Ha túl gyakran mész akkor már fennállhat a függőség meg az alkoholizmus veszélye.

2019. márc. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!