Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet megkomolyodni?

Hogyan lehet megkomolyodni?

Figyelt kérdés
Közel a 30-hoz nem foglalkoztat a családalapítás és kapcsolatom sincs. De jól érzem magam.

2019. márc. 19. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:

'De jól érzem magam.'

Akkor mi a probléma?Itt a te véleményed kell, hogy releváns legyen magadról. Csak annyi a lényeg, hogy ne árts másnak. Legyél olyan, ahogy te jól érzed magad amúgy. Amilyen lét neked örömet okoz.

2019. márc. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha így jó neked, akkor élj így. Inkább ez legyen, minthogy valaki belemegy egy kapcsolatba, aztán 2 hónap múlva meg vége... Van, aki bohókás, van, aki komoly, de minden ember úgy jó, ahogyan van.
2019. márc. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az összes korombeli barátom nősül meg családot alapít. Azt hittem kilógok a sorból :D
2019. márc. 19. 22:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Nope. Nekem sincs senkim, nem is keresek, családot se akarok és elmúltam 30. Ha úgy érzed, kilógsz a sorból, akkor állj be az enyémbe, itt nem fogsz. :D
2019. márc. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És miért kéne neked a sorban állni, ha szabad tudnom?:D [Nem kell:D:D:D:D]
2019. márc. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elöször is megkomolyodni akkor fogsz amikor belátod ,hogy az élet lemondásokkal jár pl: szeretsz valakit elveszed együtt élitek le az életet cserébe viszont mással nem fekszel le.


Az h egyedül vagy pedig most persze h nem rossz 30 évesen tiéd a világ van energiád pénzed egészséged. A kérdés ,hogy ugyan olyan jó lesz-e 45-50 évesen is haza erni egy üres lakasba ahol nincs egyetlen ember sem a 7 milliárdból akit érdekelne a miben léted

2019. márc. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!