Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerek mellett muszáj megkomol...

Gyerek mellett muszáj megkomolyodni?

Figyelt kérdés

Persze nem arra gondolok , hogy le kell mondani pl. bulikról vagy ilyenek , mert az nem érdekel. Csak például arra gondoltam, hogy mi párommal szeretünk nagyon bolondozni, nyáron órákig labdázni a Balatonban, télen vérre menő hógolyó csatákat vívni :D

Viszont ha van egy gyereke az embernek, akkor ezeket már nem lehet csinálni, akkor már meg kell komolyodni.... Vagy rosszul gondolom? Nektek mennyire változott meg az életetek ilyen szinten?



2015. dec. 27. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem, a gyerek mellett tilos hógolyózni és labdázni a vízben... egyfolytában fapofának kell lenni... Ez a kérdés komoly? :D...
2015. dec. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miert ne lehetne??? Volt olyan telen hogy egyedul maradtam az udvaron mert a manok faztak,bementek en meg epitettem tovabb a hoembert :D Veluk is hulyeskedunk stb stb..
2015. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bizonyos értelemben igen meg kell komolyodni ...

Da az hancúr a hóban vagy a vizben pont az amiben nem kell a játék alapvető tanulási folyamat a gyerek életében az fontos

2015. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát mi a férjemmel pont olyanok vagyunk az ilyesmiben, mint két gyerek :D És már nyolc éve nevelünk gyereket, sikerrel, sőt, most jön a második is. Eszünk ágában sincs megkomolyodni.
2015. dec. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kicsit megkomolyodik az ember ,gyerek mellet ,de nem annyira hogy hógolyozni,vagy labdázni balatonba ne lehetne gyerekel.
2015. dec. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pont fordítva, gyerek mellett annak van nehezebb dolga, aki túl komoly. Van, aki ilyenkor fedezi fel újra a gyermeki énjét. A kérdésedre az én válaszom, hogy dehogyis, én még 86 évesen sem tervezek komolynak lenni, jó unalmas lenne úgy.
2015. dec. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Éppen ellenkezőleg!

A gyerekek szeretik, ha körülöttük móka és kacagás az egész család. Ez a pár nap ködös idő nem adott lehetőséget a szabadban való szaladgálásra, hógolyózásra, így a házban üldöztük, kergettük egymást, mint egy trombitáló elefánthorda, nagy visongásokkal és kacagásokkal. Szerencse, hogy alattunk nem laknak...

2015. dec. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, azt tudod, hogy nemcsak lefelé, hanem felfelé is felhallatszik?:D
2015. dec. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tudom! Családi házban lakunk, alattunk és felettünk is mi lakunk :-)

Elnézést a pontatlan és félreérthető fogalmazásért!

2015. dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, jó:D
2015. dec. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!