Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagy baj, ha nincsenek ambíció...

Nagy baj, ha nincsenek ambíciózus terveim?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm a 4. szakmáját tanulja èpp. Egyikban sem dolgozott soha. Csak fejleszti magát. Nincs barátja, gyereke. Majd szeretne, de neki most más a fontos. 28 èves nő.


Másik ismerősöm, rèszmunka idős kollèganőm 33 èves, 2 gyereke ès fèrje van. Tervezi, hogy befejezi az èrettsègit ès tanfolyamra megy, hogy saját üzletet nyisson.


Èn sosem voltam nagyra vágyó.

Egy szakmám van. Sokáig dolgoztam benne, mire rájöttem, hogy nem munka undorom van, csak nem jó munkát választottam. Amit szeretek, abból meg nem lehet megèlni. Most össze jött. Normálisan keresek ès szeretem is. Annyit nem keresek hogy egy nap saját házat vehessek. Így ez sem cèlom. Illetve, akkor lenne cèlom, ha nem egyedül lennèk rá.

Családot szeretnèk, amiben vannak gyerekek. Akikről gondoskodhatok, akikhez öröm haza menni. Ahol örömmel várom haza a fèrjemet. De ezt így mègsem mondhatom. Főleg, hogy amúgy sem valami nőies a munkám. Mindenki hű de feministának gondol. Cikinek èrzem.

Szeretek olvasni, nyelveket tanulni, de nem èrdekel hogy legyen róla papírom. Ha rá jöttem mit csinálnèk mèg szívesen, akkor elmennèk tanfolyamra, de mèg nem tudom. Egyenlőre boldog vagyok a munkámmal.


Gáz hogy nem tudom megmondani mit szeretnèk mèg elèrni?



2019. márc. 20. 02:26
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Nem gáz, én is hasonlóképpen vagyok ezzel. Nincsenek különösebb vágyaim, csak egy rugalmas élet, utazni egy társ és kb ennyi. Gyereket szintén nem akarok mert ebbe a világba nekem nem kell. Nincs azzal baj ha nem a vagyonod alapján értékeled az életed, sosem értettem mire jó ez a siker vadászat aztán mire elér valami ertelmeset a nagy többség addigra megöregszik... 27f
2019. márc. 20. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem se gáz, jól csinálod.

Mi a munkád egyébként ami miatt feministának gondolnak?

2019. márc. 20. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Áru szállító, fuvarozó.
2019. márc. 20. 14:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy nem tudod, mit szeretnél elérni,hiszen tudod. És ez pont elég. Ne törődj a pénzhajhászó emberekkel.
2019. márc. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!