Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más huszonéves, miért csinálha...

Más huszonéves, miért csinálhat azt, amit akar?

Figyelt kérdés

Csomószor olvasom, hogy külföldre költözik. Nekem meg semmit, nem lehet, megy hogy "pofa be, kuss, ha nem hallgatsz el, beverem". Meg is ver apám, ezekért biztos meg is tenné.


Csak nem értem, másokkal miért nem ilyenek.


2019. márc. 20. 06:11
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Továbbá velem mindig ezt csinálták, ezért nlcolt furcsa kicsiként is, ha valaki egysulzer is kedves volt velem....
2019. márc. 20. 06:14
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs, hogyan, de valahogy költözz el!

Ha tanulsz, akár szüneteltesd és szalag, vagy próbálj bejutni valamilyen gyakornoki programra.

Ha már dolgozol, már most el tudsz költözni.

Esetleg maximum szobát bérelj.

2019. márc. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Egy ilyen bánásmód igazából nyomot hagy, ritka, akiben nem, vagy az is inkább csak nem ismeri el.

Sérülést okoz ez a bánásmód.


Ne haragudj rám, de ezért azt írom, hogy pszichológus kell majd.

2019. márc. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért laksz még abban az ólban?
2019. márc. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert normálisak a szüleik? Mert szeretetben és támogatással nevelik a gyermeküket? Mert nem nyűg, hanem a jóllétét akarják?

A helyedben rég elköltöztem volna, egy ilyen bántalmazó közegből. Szerintem is szükséged lehet pszichológusra, mivel amiben felnőttél nem normális hozzáállás.

2019. márc. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
*nem normálisak a szüleid
2019. márc. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Azért nem ilyenek másokkal, mert egy normális családban szeretet, megbecsülés, támogatás van. A helyedben már régesrég leléptem volna, mert így csak tönkretesznek téged. Édesanyád is ilyen? Ő mit mond, amikor apukád így beszél veled, vagy amikor megver? Őt nem bántja apukád? Nagyon nem szerencsés a te helyzeted..


Én 14 éves voltam, mikor apukám külföldre költözött. 19 évesen aztán úgy gondoltam, hogy a párommal szeretnék élni, ezért mondtam anyukámnak, hogy akkor itt a lehetőség, menjen, éljen. Engem már felneveltek, apu egyedül van kint, menjen utána. Utána ment.

Akarták, hogy menjünk mi is, de én a suli miatt inkább maradtam.

Most tartunk ott, hogy szeretjük itt az életet, de bármikor indulhatnánk szinte bárhova, a szüleim teljes mellszélességgel mellettem állnának.

Nem mondom, hogy sosem voltak nézeteltérések, veszekedések a családunkban, de az, hogy 18 éves korom után korlátozzanak, nem fordult elő. Tudták, hogy jóra való embert neveltek, nem mentem szembe a törvénnyel, sosem voltam részeg stb. Persze mindig szóltam anyukámnak,hogy hol leszek, írtam is neki messengeren, ha úgy volt..De sosem volt az, hogy nem mehetsz, kussolsz, takarodj a szobádba.

2019. márc. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ha van munkád akkor elköltözöl albérletbe és onnantól azt csinálsz amit akarsz.
2019. márc. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Lol. Nekem az a fura amit te írtál.


Gyúrd ki magad. Aztán ha legközelebb ilyet mond akkor mobd meg neki hogy hajrá.

2019. márc. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Vree ***** válasza:

“Csomószor olvasom hogy külföldre költözik” Ennek mi köze ahhoz, hogy a szülei hogy bánnak vele? Azért megy külföldre, mert ott talált munkát. Ezt te is megteheted, ha elmúltál 18. Szabad Uniós munkavállalás van, megpályázol egy állást (lehet akár mosogató vagy bármi, az írásmódod alapján neked jobb egy nem diplomás szerényebb állás kezdetnek...) , az interneten megtalálod az állásajánlat-oldalakat, Google-t gondolom tudod használni?

Részvétem a rossz családi háttér miatt. Sajnos ez kihat a szellemi gészségre, iskoláztatásodra, lakhatásra, tőkére, meg egy csomó mindenre... :(

A családnak támogani illene egymást, szomorú, amikor nem

Tanulsz valahol, vagy dolgoztál már? Egyelőre tarts ki abban, és sok sikert :(

2019. márc. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!