Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak? Teljesen...

Mit csináljak? Teljesen lecsúsztam minden téren.

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú vagyok és reményvesztett.


Az a helyzet, hogy tartós munkanélküli lettem már régebben, és ezalatt az idő alatt teljesen tönkrementem és belefásultam a folyamatos munkakeresésbe, aminek semmi eredménye nem lett.


Itthon ülök egész nap, és nem történik semmi, nem csinálok semmit, csak vegetálok.


Teljesen meguntam az életem.


Mit csináljak, hol a kiút?


2019. márc. 21. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

A munkában.


Nem, rohadtul viccen kívül.

Voltam én is egy meg fél évet otthon. Befordultam. Amúgy is van egy csúnya depresszióm, meg minden bajom van. De amikor hosszú kihagyás után újra munkába álltam, sokkal jobb lett.


Az új munkahely a rossz közérzeten akkor is segít (nekem) ha már hosszú ideje vagyok egy helyen, pont ezért fontolgatom a váltást.


A betanulás, megszokás ideje alatt az ember figyelmét és fölös energiáit nagyon le tudja ám kötni az új munkahely, bármilyen is legyen az.


Úgyhogy csak ez az egy kiút van. Keress munkát. Bármilyet.

2019. márc. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

En ekkor kerestem egy kulfoldi munkaerő közvetitot (magyarok már atvertek joparszor, ezert kulfoldit)es kimentem dolgozni. Kint lettek kulfoldi barataim szerelmem.

Addig meg nekem is őruletig semmi életem volt

2019. márc. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok.

Evek óta itthon ülok.

2019. márc. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valami egyszerűbb betanított munkára tuti felvesznek. Utána meg raersz keresgélni.

De valamit kezdj el dolgozni, anélkül nem fog jobb lenni.

Külföldi munka is jó ötlet

2019. márc. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!