Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha teljesen kiábrán...

Mit tegyek ha teljesen kiábrándultam az életből?

Figyelt kérdés

2 éve munkanélküli vagyok. Ez a baj fő forrása.


Teljesen tönkrementem ebben a 2 évben, leépültem és a napjaim közel 100%-ban semmit se csinálok. Már semmi se köt le és nem tudom lefoglalni magam.


Munkára pedig nincs esélyem, max TALÁN valami retek gyári munkára, de oda meg nem megyek. Csak gyárban dolgoztam eddig, és én oda biztos nem fogok menni.



2019. márc. 19. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

10 éve dolgozom a termelésben. Több gyárat is láttam már, voltak rosszak is, de jók is!

Imádom, hogy mindenki leszólja a gyári melót, holott gyanítom csak egy vagy két munkakört látott belőle. A szalag szr, aláírom. De marhára nem csak az van. Operátor szinten. Gyár és gyár között is van különbség.


Habár az a tapasztalatom, hogy a hozzád hasonlók 99%-nak csak az a baja, hogy büdös a kétkezi munka. Az ilyen embereket pedig nem sajnálom.

2019. márc. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Nézd azt megtudom érteni h nincs kedved egy szallag mögött 40 évet 2 gombot nyomogatni. De két év munka nélkül elég cink. Ennyi idő alatt már egy egyetemet is elvégzel lassan.

Egy sima szakmát kitanulni kb 1-másfél év asztalos szakács stb. Egy nyelvet egy év megtanulni. Ingyenes kepzest 1000 meg egy helyen biztositanak. Nem akarásnak nyögés a vége

2019. márc. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Tanuld meg szeretni
2019. márc. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Kedves Kérdező!


Dehogy ábrándultál ki az életből, ugyan. Abból ábrándultál ki, amit te életként fogsz fel. Az pedig, ahogy magad is írod, igen kicsi és torzult része az életnek, mint nagy egésznek.


És hogy hogyan torzult? Hát te magad hoztál rossz döntéseket, úgy. Nem tanultál tovább, nem léptél előre az eddigi munkahelyeiden, leépültél és negatív lettél. Így nem csoda, hogy "kiábrándultál". Én is ilyen lennék 2 év herevere után. Az mondjuk igaz, h bennem több az önbecsülés és önirányítási képesség, noha nem ezekkel a tulajdonságokkal születtem. Ezeket ki kell nevelje magában az ember.


Ha egyetlenegy ember van a világon, aki tanulni tud fiz. munka mellett, tudja képezni magát, h elérje a céljait, akkor erre te is képes vagy. Nem hiszem, h gyengébb képességű lennél annál az embernél. Én nem egy ilyen embert ismerek.

2019. márc. 20. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!