Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 1,5 éve munkanélküli vagyok,...

1,5 éve munkanélküli vagyok, már teljesen lecsúsztam és leépültem. Mégis hogyan törhetek ki ebből az állapotból?

Figyelt kérdés

Már pszichés tüneteim is vannak és nem bírok felkelni se, nem látom értemét egy új napnak.


Az lenne a megoldás ha munkát kapnék, de erre semmi esélyem sincs itt. Olyan helyen lakok, hogy semmi lehetőség. El kéne mennem, de ahhoz meg kéne kezdő tőke, hogy valami nagyobb városban megkapaszkodjak, de az meg nincs.


Mégis mit tegyek? :(


2018. okt. 20. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Régen nagyon sok ember ingázott, fél életét a vonaton töltötte. Ha szerencséd van, a munkáltató ad utazási támogatást. Ha közelben nincs munka, nagyobb körben kell szétnézni. Tudok olyan várost, ahol több multi szállásokat tart fenn. Ott is lehet lakni átmenetileg.
2018. okt. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vannak munkahelyek ahol biztosítanak szállást a vidéki dolgozóknak.Keress ilyet!
2018. okt. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20-30 km-es körzetben semmiféle munka nincs? Ez még is hogy lehet?
2018. okt. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

Van sok gyári munka ami szállós és mindenkit felvesznek. Valamennyi pénzed csak van 1,5 ev alatt gondolom ettél, ittál rezsi stb... pesten mész 30-40km-t az egyik kerületből a másikba meg utazol órák hosszát. Én vidéki vagyok 50km körzeten belül van 10város.

Nem tudom milyen munkát keresel , és h hol nem talalsz, de nem jó helyen keresel.

2018. okt. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

Ipari parkokban van tényeg rengeteg melóhely ahol szállást is adnak.


Ha nem akarsz a meló után menni, akkor a sportot javaslom.

Ha találsz munkát akkor is a sportot javaslom. Segít elkerülni a leépülést, depressziót a beteségeket.

Pl futás. egy edzéstervvel. Felkészülni egy 5 km es futásra.

2018. okt. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Utazz, menj ki külföldre most úgy is keresnek kisebb nagyobb szállodákba takarítókat, ingyen szállás, kaja, szép környezet, például ausztria.

Kérdések jó lesz aztán találd ki mit is akarsz?

Meg látod jót fog tenni :-)

Ha nem tudsz németül se baj, vegyél egy könyvet és legalább tanulj meg alapfokon németül ezek után jelentkezz és gyûjcs új tapasztalatokat, ismerkedj, beszélgess ismeretlen emberekkel, hogy vannak? Stb..

Mondjuk ezt itthon is meg teheted, de egy kicsit muszáj utaznod, kint dolgoznod hogy átt vedd a pozitív gondolkodást.

Sok sikert és kitartást :-)


Sosincs lehetetlen, az ember mindenre képes csak akarni kell és tenni érte,soha sem szabad fel adni, az élet egy játék amit játszani kell.

2018. okt. 21. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kezdésnek
2018. okt. 21. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Sosincs lehetetlen, az ember mindenre képes csak akarni kell és tenni érte,soha sem szabad fel adni, az élet egy játék amit játszani kell."

Hát, én bizony nagyon akartam többször is új életet kezdeni hasonló okok miatt, mégsem sikerült. Majdnem belehaltam, aztán mikor azt hittem, talán most már van valami remény, az is elillant. Sokadszorra.

Ez bizony nem játék, vagy ha mégis, akkor életre-halálra..

2018. okt. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó a te történetedet is meghallgatnám.
2018. okt. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Arról sajnos egy vaskos könyvet lehetne írni..
2018. okt. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!