Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Instagrammon azt is meg...

Instagrammon azt is meg tudják nézni, hogy kinézte meg az adatlapjukat? Állítólag egy alkalmazást kell letölteni hozzá.

Figyelt kérdés

Engem nem érdekel, csak ha én nézem másét.


Plusz én hülye régen néztem a szomszéd adatlapját és nem tudtam, hogy látja, ha megnézem a storyt. Úgyhogy azokat sosem nyitom meg.


2019. márc. 21. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen. Ezek az alkalmazasok arra mennek, hogy add meg a felhasználónevet és a jelszót.

Üzleti insta fiókkal annyit látsz, hogy hányan nézték a profilod. Neveket kizart, hogy mutasson.

2019. márc. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, csak hallottam, hogy van ilyen.
2019. márc. 21. 09:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Creep vagy?
2019. márc. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak egyet tudok érteni az elsővel. Van pl az alkalmazás, ami megmutatja, ki törölt le Facebook-ról meg ki nem követ már Instán.


Sokan letöltik és olvasom tőlük, hogy utána furcsa dolgok történtek, pl rengeteg olyan képeket "belájkoltak", amiket nem is, ismeretlen embereket "jelöltek" ismerősnek/ követtek be, stb.


Vagy szimplán elkezdtek eltűnni az ismerőseik, pedig azok nem is töröltél őket/követték ki.


Nekem egy ismim mesélte, hogy olyan embert írt ki, hogy letötrölte őt FB-n, aki valüjában SOSEM törölte le és a mai napig törlés nélkül ismerősök FB-n, tehát mégcsak nem is helyes adatokat mutatnak.


Ezek az appok mind arra mennek, amit az első írt.

2019. márc. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!