Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van igazság abban, hogyha...

Van igazság abban, hogyha másmilyen a terhesség mint az előző volt, akkor másik nemű gyerek születik?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert most várom a 3. gyerekünket, de sajnos még mindig nem tudjuk milyen nemű lesz. Az előző 2 terhességem nagyon nehéz volt, szinte végig rosszul voltam. Lányok. Most sokkal jobban vagyok, sőt kívánós, nem hányós.

Mitől vannak ezek a terhességi tünetek... Nem a hormonoktól? Ha igen, akkor kéne, hogy legyen ebben a dologban valami, hogy más nemű a baba ha teljesen más a terhesség, nem?



2016. szept. 2. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Ha ugyanolyan nemu , akkor is lehet más a terhessèg.

2016. szept. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos lehet tök màs egyneműekkel. De pl nekem úgy volt,hogy a fiammal hànytam de jól éreztem magam,a lànyommal alig ettem és nagyon rossz volt a közérzetem. Most megint hànyós vagyok,de jó a közérzetem és fiú. Szóval... Ki tudja van e összefüggés.
2016. szept. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét terhességem ugyan olyan volt. Egy fiú egy lány van.

Én vêgig rókàztam gyakorlatilAg az egész terhességet meg kegyetlenül égett a gyomrom!

Semmit nem jelent.

De biztos szeretnél egy kisfiút ugye?

2016. szept. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem még csak egy van, de anyukám példáját tudom hozni :) nővéremmel a kilenc hónapot végigkínlódta a rosszullétekkel, velem meg a legelején egyszer-kétszer volt rosszul, így meg is volt győződve róla, hogy fiút vár :) Más szempontból is voltak különbségek, csak nem pontosan emlékszem már, miket mesélt.

Mindenesetre teljesen mas volt a két várandóssága. Ebben azért én is reménykedem, mert az első nekem is nagyon kemény volt, és kicsit félek is a másodiktól, pedig nagyon szeretnénk kistesót...

2016. szept. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

3 teljesen mas terhessegbol 3 fiam van 😂😂😂

Pedig harmadszorra remenykedtem,hogy vegre van hanyingerem(egy picike,de legalabb volt)hogy lany lesz.

Az elsovel enni alig birtam,nem voltam rosszul,csak egyszeruen nem esett jol semmi.

A masodiknal zabaltam.

A hasam is mindig mas formaju volt.a harmadikkal pl tok csucsos,hatulrol nem is lattszott.

2016. szept. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálam eddig bevált.

Első esetben tök jól voltam, semmi rosszullét, szinte ragyogtam. Fiú lett.

A második terhességnél gyakori volt a hányinger, csúnya lett a bőröm, fáradékony voltam, stb. Ő kislány.


Most is sűrűn van hányingerem, fáradok, a bőröm is kezd pattanásos lenni, de még nem tudni, mi lesz. :)

2016. szept. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is most várom a 3at.

Elsővel semmi bajom nem volt fiú,másodikkal végig hánytam lány,most a fáradtság a legerősebb meg nem hányok csak öklendezek.Még nem tudjuk mi lesz.

Összességében mind3mal más tüneteim voltak\vannak

2016. szept. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első kettővel tök jól voltam csak hányingerem volt, nem volt vészes, ők fiúk, a harmadikkal végig hánytam 3,5 kg ot híztam egész terhesség alatt, ő lány lett.
2016. szept. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!