Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan aki 2 egy nemű...

Van olyan aki 2 egy nemű gyereke mellé szeretett volna egy másik neműt és főként ezért vállalt 3. -at?

Figyelt kérdés
Bejött a másik nem vagy 3 lánya / fia lett? 😂 Mi nagyon vágyunk egy kisfiúra a kettő gyönyörű lányunk mellé. Egyenlőre nem tudjuk a baba nemét. Ovut belőttük és a czeizel féle praktikákat is megcsináltuk, hogy mindent megtegyünk az "ügy" érdekében. 😀 Nyilván ha kislány is nagyon nagyon örülünk és várjuk, de kicsit önzőnek érzem magunkat, h egy fiúnak jobban örülnénk. Ez van. Mindkettőnk nagy álma...
2017. aug. 27. 01:01
 1/10 A kérdező kommentje:

Inkább úgy írom másképp örülnénk.

Ja és Czeizel

2017. aug. 27. 01:03
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez nem baj. Sok sikert a babához,és légyszíves itt,vagy privátban írd meg,ha kiderül a baba neme. :) :D gratulálok :)
2017. aug. 27. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Szia

Nekem 2 fiam van és nagyon szeretnénk,ha a pocaklakó kislány lenne.

Ha kisfiú lesz, lehet hogy kicsit "csalódott " leszek ,de ugyanúgy imádni fogom őt is.

A lényeg ,hogy egészséges legyen és minden rendben legyen vele.

Sosem gondoltam volna,hogy ennyire fogok vágyni egy kislányra 😁

Az előző 2 terhességemmel fiúkat szerettem volna,be is jött.



Nővérem azért vállalta be az ötödik bébit is,mert reménykedett benne,hogy kisfiú lesz.

De kislány lett az ötödik baba is 😊

2017. aug. 27. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

En 2 fiu utan egy kicsit azert is mentem bele a 3.bababa,mert szerettem volna 1 kislanyt is.

De aztan a terhesseg elejetol kezdve ereztem,hogy fiu.meg sem lepodtem az uh-n mikor meglattam,hogy kukacos ismet 😂

Szoval 3 fiam lett.

Pedig a ciklus 10.napjan voltunk egyutt ugymond utoljara abban a honapban,mert apa kovetkezo nap ment mandula mutetre.tehat elvileg kicsi volt az eselye,es inkabb lanyra mint fiura.

Most kezdek azon gondolkodni,hogy talan egy 4....de az meg odebb van.

2017. aug. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Egy ismerős család a 7. gyereknél adta fel. Hét fiúk van.
2017. aug. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szuper 😂 Még csak 6 hetes vagyok szóval még nagyon sok idő mire kiderül, de türelmesek vagyunk amennyire csak tudunk.
2017. aug. 27. 09:42
 7/10 A kérdező kommentje:
2es sok sikert és gratulálok 😉😊
2017. aug. 27. 09:42
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Nagybátyámék. 14 és 12 éves fiúk mellé lett egy ikerpár lány, az egyik betegen.
2017. aug. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

2-es vagyok

Köszi :)

2 hét múlva már valószínűleg kiderül,hogy kisfiú vagy kislány

Már kíváncsi vagyok 😁


Aki meg a válaszom miatt lepontozott,le van tojva.😉

Ennyi öröme van az életben biztos.😂🤣

2017. aug. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%

Ismerek olyat, akinek csak a 8. lett lány, 7 fiú után :)

Én pont az ellentettje vagyok egyébként, mindkétszer lányt szerettem volna, az első az is lett... Szeretnék harmadikat, mégegy lányt. Lányos anyának érzem magam, ettől függetlenül imádom a kisfiamat.

2017. aug. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!