Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz az incel nőgyűlöl...

Mit gondolsz az incel nőgyűlölő férfiakról?

Figyelt kérdés
Én is ilyen vagyok,de kiváncsi vagyok,hogy mit gondolsz róluk.
2019. márc. 22. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Oké,gyűlölöd,de miért?

Mi az oka?

Előbbre visz?


Szerintem ha tennél érte akkor nem lennél az és lenne nőd.


De mivel gyülölöd őket,ez kiüt rád,átmegy ,,self is always coming through".

2019. márc. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Valamiféle sikertelenség miatt alakult ez ki? Szakemberrel fel kellene oldani, mert sehova sem vezet...
2019. márc. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Magát gyűlöli, de ezt nem akarja, meri bevallani, ezért másokra vetíti ki. A nőkre, mert őket gyengéknek tartja. Egy másik férfival nem merne nagy fokú konfliktust vállalni.
2019. márc. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Szánalmasnak tartom őket, de nem célzottan csak az inceleket hanem úgy általánosságban azokat akik másokat hibáztatnak a saját hülyeségük/gyengeségük miatt.

Én is huszonéves szűz vagyok, de én elismerem hogy csakis magam miatt, nem kezdem el a nőket hibáztatni csak azért mert nem vagyok jó a nőknél. A legtöbb incel mi, ronda, nyeszlet/dagadt, se nem nagy dumás, se nem jófej se nem gazdag, ráadásul önkritika helyett inkább másokat hibáztat... Akkor mi a szarnak akarna bármelyik nő is összejönni egy ilyen selejtel...

2019. márc. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Azt, hogy pontosan abban a helyzetben vannak, mint amit megérdemelnek. Akinek derogál a felelősségvállalás az életéért, aki a sikertelensége miatt mindenki másra mutogat saját magán kívül, aki lusta a nehéz és sokáig tartó önfejlesztéshez és instant megoldást akar, aki azt hiszi, hogy az emberi kapcsolatok bárkinek alanyi jogon járnak, az szenvedjen csak a saját csapdájában, legalább nem tud szaporodni és tovább vinni a torz világképét.
2019. márc. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal, viszont én valamennyire sajnálom az ilyen férfiakat. Milyen magányosnak és önbizalomhiányosnak kell lenni ahhoz, hogy valaki ilyen formában hárítsa másokra a saját problémáját... persze a saját nyomoruk ettől még nem jogosítja fel őket arra, hogy beletolják más képébe a saját sérelmeiket.
2019. márc. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Alapból nem foglalkozom velük/semmibe veszem őket, de ha ilyennel találkozok akár a neten, akár élőben akkor undort érzek.
2019. márc. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Clay Morrow ***** válasza:
16%
Valamilyen szinten megértem őket, másképp pedig semmit.
2019. márc. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Egy embert a neme alapján megítélni olyan, mint valakit a bőrszíne alapján elítélni. Az általános emberi ostobaság következményei ezek.
2019. márc. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Annak ellenére, hogy nekem is okom lenne rá (26 éves alacsony, sovány pasiként szűz vagyok), teljesen értelmetlennek ítélem a jelenséget. Egyedül az USA-ra korlátozva gondolom veszélyesnek a szabad fegyverviselés miatt, de amúgy semmit nem old meg a siránkozás. A pu**i soha nem lesz kvóta/pénz vagy hasonló alapján leosztva, a nőket nincs az a jogszabály, ami meg tudná győzni, hogy vonzódjanak az alacsony, nyikhaj, ronda pasikhoz és a nemi erőszakot pedig továbbra is szigorúan büntetik (a börtönben pedig nem szeretnék én lenni a csaj, mert aki "incel alapanyag" arra bizony ez a sors várna). Bele kell törődni, hogy ez az élet rendje. A szépek és erősek fennmaradnak, a rondák és gyengék pedig kihalnak.
2019. márc. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!