Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ma készítettek velem egy...

Ma készítettek velem egy interjút és azóta olyan nyomorultul érzem magam?

Figyelt kérdés

A víz világnapja alkalmából elmentünk az osztállyal megnézni egy víztornyot. Pechemre a riporter néni meg bácsi pont engem szúrt ki, pedig én tipikusan az az ember vagyok, aki kerüli a feltűnést, szeret a háttérben meghúzódni és csak csöndes szemlélőként részt venni különféle eseményeken. Először próbáltam tiltakozni, de láttam, hogy kénytelen vagyok valamit mondani, de csak ilyen egyszavas válaszok jutottak eszembe meg nagy zavaromban nem bírtam szépen fogalmazni és az osztálytársaim is látták a szerencsétlenkedésemet... Nagyon remélem, hogy nem fogják leadni a tv-ben, de tuti, hogy valaki majd megosztja Facebookon és nevetség tárgyává válok...

Komolyan, akárki más adhatott volna egy szaros interjút, erre pont a legfélénkebb, leggyámoltalanabb embert nézték ki. Ráadásul, ha úgy vesszük az iskola nevében (is) nyilatkoztam... Ahh,legszívesebben elsüllyednék szégyenemben. Mással is volt már ilyen vagy csak engem érint ilyen érzékenyen ez a dolog? :(



2019. márc. 22. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ne őrlődj ezen :)

Az emberek 95%-a így reagálna, mint Te. Hidd el nem lesz semmi gond!

2019. márc. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán még le lehet tiltani.
2019. márc. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha kinevetnek, örvendezzél: hiszen örömet szereztél. ( Gabriel Garcia Marquez)
2019. márc. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj. Megvágják. Ha tetszettél a riporternek úgy fog tűnni, hogy frappánsan válaszoltál (Saját tapasztalat: jelentősen jobban válaszoltál, mint érzed)
2019. márc. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem megy az csak úgy le adásban. Ha le is megy, agyon lesz vágva. Jó lesz az, hidd el.
2019. márc. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt én is gondoltam, hogy meg fogják vágni, csak már egyszerűen maga a a tudat nyomaszt, hogy pont én szerepelek azon a felvételen.
2019. márc. 22. 14:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Átérzem, pár éve én is stresszeltem ilyenen pár napot. Letamadtak orosz tv-sek Szegeden és megkérdezték angolul, hogy mit gondolok a kormány migrációs politikájáról. Annyira leblokkoltam, hogy nem tudtam hazudni és elkezdtem beszélni, de borzalmasan kínosnak éreztem. El fog múlni, csak idő kell ... :D
2019. márc. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!