Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek képzeli magát néhány...

Kinek képzeli magát néhány ember, aki itt gyakorin másokat kioktat?

Figyelt kérdés

Olyan mintha csak kötelező erkölcsivel lehetne erre az oldalra regisztrálni és természetesen mindenki rendes,kedves,aranyos, hűséges,soha nem bánt senkit, ő még soha nem káromkodott, ő még sosem vert át másokat.

Miért adják elő egyesek a szentet?

Meg olyanokat mondanak,hogy változtass a viselkedéseden.

Miért ő változtasson?

Biztos ő a hibás?

Az egész oldalról eddig azt szűrtrm le,hogy itt mindenki tökéletes.

Itt senkinek nincs problémája.

A kedvencem amikor az egyik kérdés alatt kioktattak,mert őszintén elmondtam a véleményemet egy dologgal kapcsolatban és az egyik válaszoló utána privátban hordott el mindennek,mert más a véleményem mint neki.

De miért az én véleményem a rossz?

Mégis kinek képzeli magát néhány ember?


2019. márc. 23. 09:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
61%
Van ahol nincs értelme normális választ adni, mert eleve nem is érdekli a kérdező a válasz. Mint pl. Ez a kérdés is. Indulatból eldöntötted és szarsz mások véleményére. Főleg, ha az nem egyezik a tiéddel. Pedig nem vagyok én se rosszindulatú, csak gyártottam egy kis lepontozni valót. :)
2019. márc. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Nekem valamiért ez a kérdés ugrott be elsőre. A két kérdezőnek ugyanaz a mentalitása. Ha sokan mondanak valamit, az biztosan nem azért van, mert az az igazság, hanem csak kötekedni akarnak, játszák a szentet, meg a gyengébben élik ki a frusztrációjukat...

2019. márc. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Uh mondjuk a linkelt kérdező az eléggé keményen orvosi eset. :/


Persze bunkóztak vele, de végén...

2019. márc. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"-Aki nem tud rántást csinálni, máglyahalál neki." :DDD Ma érdemes volt felkelnem!


----


Kedves Kérdező, ismered a mondást, hogy ha csak kalapácsod van, mindent szegnek nézel? Érdemes lenne elgondolkodnod a mondás többféle értelmezési lehetőségén. Valamint azon, hogy rád a mondás mely jelentései vonatkoznak.

2019. márc. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Vree ***** válasza:

Mondjuk én valóban tökéletes vagyok (és ezt Isten maga mondta nekem - négyszemközt, poharazgatás közben, mikor tanácsot kért tőlem), de ezt persze mások nem tudhatják...

Én őszinte bocsánatot kérek bárkitől itt, akinek nem tudtam segíteni vagy megsértettem, mentségemre szolgáljon, hogy mindig a jó szándék és őszinteség vezérelt (én sosem hazudok és ezt a kutyám is megmondta), és azonkívül nem várom senkitől, hogy többre tartsa, amit én mondok, mint egyetlenegy (szép, aranyos, hozzáértő, szelíd, bölcs, -mit tagadjuk?- jóképű, tiszta, takaros, erkölcsös, jó fogazatú, fajtiszta, magyar vérű) ember véleményét, ami összesen 1 db vélemény és ugyanúgy tévedhet, mint bárki más. (És még szerény is vagyok.)


Hülyédkedést félretéve, én nagyon bírom a GYIKes közösséget, aki ritkán elszáll és mondjuk PMben ír, az is leginkább csak pillanatnyilag felindul vagy elértett valamit, kérdezőnek azt tanácsolom, hogy legyen barátságos és nyugodt velük és ők is észhez térnek majd.


Nyilván a válaszo’ nem mindig bölcsek, sokan beírnak egy sztenderd beszólást (mint Nyelvek topikban sokadszorra műfordításra a Google Translate-et), na de fiatalok és hozzánemértőknek i ps joga van hozzászólni, ezeket a válaszokat amúgy is lepontozzák de egyébként is, téged a jó válaszok nem érdekelne, nem a lusta válaszok száma, ugord át őket.


Részvétem a rossz tapasztalatok miatt, de szerintem elég normálisak az emberek itt, hogy ezeket diplomatikusan meg lehet majdnem mindig oldani.

2019. márc. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Most amúgy kivételesen én írtam rá egy önjelölt emberismerő/ítészre.

Feldobta a napomat az osto.baságával.

2019. márc. 23. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!