Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg van olyan ember aki...

Tényleg van olyan ember aki nem szeret más országokat felfedezni?

Figyelt kérdés

Egy pasival beszélgettem nyaralásról erről és azt mondta ő nem szokott nyaralni menni, mert boldog itt ahol van és hogy neki semmi érdekes nincs az ilyen "lepratelepekben" !!! mint Thaiföld meg a hasonló felkapott nyaralóhelyek.


És ha fizetnének sem költözne el Magyarországról, mert imádja a szülővárosát.



2019. márc. 24. 11:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Ezek szerint van. Mi a kérdés?
2019. márc. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%

Én ilyen voltam régen,mert én is imádom Budapestet s egyáltalán nem voltam kiváncsi más országra.

Mert Magyarország a legszebb 😊

2019. márc. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

Igen, rengeteg.

Én nem szeretek itt élni és feltérképezés miatt is fontos. Külföldön szeretnénk ingatlant venni.

2019. márc. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

En ugy vagyok vele hogy nekem a barátok, szerelmem annyira fontosak, hogy inkabb vagyok velük pl egy lepukkant betonudvaron is mint pl thaifoldon nelkuluk.itthon is minden nap nyaralás veluk, ezzel ők is igy vannak, mégha csak egy bányatohoz is megyunk bandázni, otthon grillezünk, stb


En pl arra voltam büszke mindig, mig más kulfoldi nyaralásra sielesre stb elver százezreket, addig en kulfoldrol szazezer plusszokkal jövök haza :)

2019. márc. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
17%

szerintem csak szimplán nincs meg benne a megfelelő felkészültség, és érdeklődés hiányával leplezi. nem jó a tájékozódási képessége, a nyelvtudása vagy ilyesmi. esetleg csak simán az rossz anyagi körülmények miatt ezzel próbálja magát vígasztalni.


Thaiföldnél vagy ehhez hasonló célpontoknál szerintem ez van.


nálam is vannak kivételek, például csak a miénktől eltérő, érdekesebb helyekre szeretek járni, ezért nálam az ilyen átlag európai nagyvárosok kiesnek. ott nem nagyon van különbség egy Budapesthez képest, de még tán európán túl is vannak ilyenek. Bangkokba mondjuk elmennék, mert más, de én ahova utaztam idáig, mindig nyitottam a vidék felé és olyan helyekre mászkáltam, ahova túristák nem nagyon, az az igazi felfedezőtúra.

2019. márc. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Nem vagyunk egyformák, mindenkinek más a gondolkodása és az ízlése. Sajnos elég sok ember ezt nem tudja felfogni, és ráhúz mindenféle hülyeséget arra, aki tőle eltérően gondolkodik, lásd utolsó válaszoló.
2019. márc. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

# 5


Ismerem jól és hát a pénz az nála aztán nem probléma. De ez látszik is rajta. Éppen ezért furcsa hogy ennek ellenére inkább otthon ül.

2019. márc. 24. 12:11
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Hidd el tenyleg vannak olyanok akiknek nem kell masik "hatterkep" ahhoz hogy ugy eljen otthon is minden nap, mint aki nyaral
2019. márc. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Van. Pl. a párom. Azért vicces, mert én meg imádok mászkálni :D Mondjuk a felkapott nyaralóhelyek pont nem jönnek be.
2019. márc. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak. Elég sokan. Nekik más a fontos, nem az utazás. Őket is megértem. Viszont tudom, hogy nem ez a kérdés, de itt vagyok közel 50 évesen, de még soha nem láttam pl. tengert, pedig ez egy álmom, a másik Egyiptom, hogy piramisokat láthassak. Eddig még soha nem volt rá keret, mert mindig másra kellett a pénz. Két lányunk van. Belföldön jártunk sok helyen, imádom a Balatont is. Most, hogy már mindketten kirepültek, önálló életet élnek saját házzal, tanultak, elkezdhetünk gyűjteni rá.
2019. márc. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!