Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg van olyan ember aki...

Tényleg van olyan ember aki nem szeret más országokat felfedezni?

Figyelt kérdés

Egy pasival beszélgettem nyaralásról erről és azt mondta ő nem szokott nyaralni menni, mert boldog itt ahol van és hogy neki semmi érdekes nincs az ilyen "lepratelepekben" !!! mint Thaiföld meg a hasonló felkapott nyaralóhelyek.


És ha fizetnének sem költözne el Magyarországról, mert imádja a szülővárosát.



2019. márc. 24. 11:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Tényleg van.
2019. márc. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm folyton mászkált külföldre (és sírt, hogy nincs pénze hó végére, de ezt hagyjuk).


Az ő jóbarátja viszont életében nem utazott a haráron túlra. Azt mondta, nem kíváncsi más országokra.

2019. márc. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van. Én például ilyen vagyok. Voltam több helyen nyaralni, jól éreztem magam mindenhol, de kiköltöztem kertes házba, lett egy csomó állatom, így nem tudok már nyaralni menni. Ez egyáltalán nem zavar. Szeretek itthon lenni, túrni a kertet és gazdálkodni. Nem szeretnék eljutni idegen országokba.

Egy hely van, amit szívesen meglátogatnék, ha a nyakamba szakadna egy csomó pénz, de ha soha nem jutok el oda, az sem fog zavarni.

2019. márc. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én utálom Budapestet, de egyébként ilyen vagyok.



Nyilván utaznék, ha lenne miből és kivel - bár én olyan helyre mennék, ami hűvös és túrázni vagy várost nézni lehet.


Ugyanakkor nem az utazás a fő célom, megvagyok nélküle is.

Igazán az otthonlét pihentet.



Ha a lottó főnyereményéről van szó, az emberek általában körbeutaznák a Földet.

Én vennék egy tanyát mindentől távol, a hegyekben. Kutyák, konyhakert, írnék, fotóznék, főznék naphosszat.

Néha utaznék.

2019. márc. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
33%

Igen van.

Ezer meg ezer info es latnivalo van a vilaghalon, mindent megtudhatsz amit latni akarsz. Ha odamegyek szemelyesen, akkor is pont ugyanaz a dolog var ott, mint amit mar korabban lattam.

A masik nevetseges dolog, sokan emlitik hogy kulturakat ismernek... Hat persze. Turista helyen lakom, a nagy kultura ismeres kimerul az eves-ivasban.

2019. márc. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Nekem nehéznek tűnik elfogadni azt, hogy az emberek szeretnek utazni. Azt meg tudom érteni, hogy munka-család-tanulás miatt miért érdemes utazni. Vagy mondjuk olyan helyre menni, ahol van tenger, sípálya, vidámpark stb. még oké mert itt nincs. De csak azért elutazni, hogy megismerjek tálvoli kultúrákat, nekem fura. Nem tudom megérteni, hogy ez tényleg ennyi embernek okoz örömet, de az évek során megtanultam, hogy ezt az emberek szeretik, tudok örülni neki, hogy örültek, ha meg nem állunk közel egymáshoz, akkor udvariasan bólogatok. Pont, mint az új ipone-nál, 20 milliós új autónál vagy a legújabb fényképezőgépnél, ami sokkal jobb képet csinál, mint a telefoné.
2019. márc. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nemrég itt is volt egy olyan férfi, aki női mániának tartotta a külföldi utazásokra való vágyat, vagy mániákusnak tartotta emiatt a nőket - már nem emlékszem, hogy hogy fejezte ki magát pontosan.

Vannak, akik sajnálják rá a pénzt, meg nem is igényük,hogy változatos ingerek érjék őket, bár azt nem nagyon értem, hogy hogy lehet azt mondani, hogy "Magyarország a legszebb!" ha nincs semmi összehasonlítási alapuk...?

2019. márc. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyanokat, akik mániákusan utaznak, néha úgy érzem, menekülnek saját maguk elől. Én mondjuk a másik véglet vagyok, a nászutamon is honvágyam volt, pedig alig 1 óra autóútra mentünk itthonról és csak egy hétvégére.

El vagyok, mint a befőtt, de ez se jó azért.

2019. márc. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!