Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért szereti ilyen sok ember...

Miért szereti ilyen sok ember a skandináv országokat?

Figyelt kérdés

2013. márc. 15. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Mert ott jobb az életszínvonal, élhetőbb hely mint Magyarország.
2013. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudom. De úgy látom néha, mintha az emberekben van egyfajta rajongás az északi országok iránt. Olyan mintha felvennék az ottani életstílust, hiába laknak itthon.
2013. márc. 15. 20:34
 3/9 A kérdező kommentje:
Rajongás, csodálat, vonzódás, hideg, letisztult stílus. Arra gondolok ilyenkor, mintha ezt kicsit magukra húznák, felveszik ezt az északi stílust.
2013. márc. 15. 20:36
 4/9 anonim ***** válasza:
A zenéjüket is sokan szeretik.
2013. márc. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ott más az emberek mentalitása, kultúrája, lehet ez is tetszik nekik.
2013. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember rajong valamiért és ez jó. Én a kutyákért és az angol országokért rajongok például. Ki tudja miért? Mindenkinek más az ízlése, ezt nem lehet szerintem ilyen logikusan megmagyarázni.
2013. márc. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Még jó hogy szeretjük... hisz onnan jön a legjobb METÁÁÁL!!!
2013. márc. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jelenleg ezek tűnnek a legélhetőbb helyeknek. Magas életszínvonal, erős szociális háló, valódi demokrácia.
2013. márc. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én legfőképp az emberek mentalitása miatt szeretem, bejön ez a zárkózottabb stílus. Szeretem a hideg és havas telet, és a fenyőerdőket. Bár még nem csináltam, de szívesen motorosszánoznék. Horgászni is szeretek.

2 ellenvetésem van csupán: nyáron rengeteg a szúnyog, hegyek pedig alig vannak. Ezért csak Svájc és Ausztria után jönnek nálam a rangsorban. :)

2013. márc. 17. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!