Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem érzem magam fiatalnak?

Miért nem érzem magam fiatalnak?

Figyelt kérdés

Üdv.Nem szeretnék egybeforrt regényt elétek tárni, inkább felsorolás lesz, az könnyebben átlátható.Talán lesznek olyan részleteket, amelyeket egyesek dicsekvésnek értelmezhetnek; semmit sem szánok annak.


- Nos, 18 éves fiatalember vagyok.

- Tavaly májusban végeztem a sulival (szakmám van mindössze, megvagyok vele), nagyjából augusztus óta dolgozom.

- A jövedelmem egy részét mindig visszafordítom tudományról, vallásról, filozófiáról, történelemről és politikáról szóló könyvekre.

- A B kategóriás jogsimat nemrég szereztem meg.

- Nincs semmi problémám igazából a kapcsolatok terén.Van 1-2 közeli barátom, időnként kimozdulok (bulizni, diszkózni, soha nem jártam, helyette valahogy mindig a mozi, egy pizza, vagy valami beülős vonzott mindig).Bnőm jelenleg nincs (de volt).

- Szüleim 12 éves koromban elváltak, édesanyámmal élek és testvéremmel egy átlagos családi házban.


De valahogy úgy érzem, hogy nem vagyok fiatal lennék.Valahogy azt érzem, mintha ilyen 40 éves lennék, holott persze nem.De nem értem, hogy ez miért lehet, és kezd zavarni.


2019. márc. 24. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Vannak öreg lelkek fiatal testbe zárva és fiatalok akik idősebb emberekben élnek.

Talán a neveltetés, az életmód, az élettörténet, a környezet hatása, nem tudom.

2019. márc. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez az y-generáció legnagyobb problémája. Hamar kiégés, közöny, frusztráció stb. Olvass utána.
2019. márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj 30-40 évesek közelébe és érezni fogod hogy nagyon is fiatal vagy , hozzájuk képest meg főleg.
2019. márc. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!