Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék a közeljövőbe...

Nagyon szeretnék a közeljövőben elkezdeni videózni, de még túl fiatalnak érzem magam, félek, hogy lenéznek. Ez baj?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a videózás,de attól tartok,mivel még fiatal vagyok,mindenki rossz dolgokat gondolna a videóimról,pl.copyzok,vagy nemtudom,de semmi sminkelős videót nem szeretnék,csak egyszerű,normális videókat.Még kamerám sincs,de már elkezdtem gyűjteni,remélem ha megveszem,elég idős leszek a videózáshoz,és nem fikáznak mindenfélével.Bocsi,ha hülyén írtam le,de ezen forog az agyam,elég régóta,és kiváncsi vagyok más véleményére is.
2014. aug. 21. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, baj, ha túl fiatalnak érzed magad a videózáshoz.
2014. aug. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg teljesen jó a hozzáállásod a videózáshoz. A legtöbb fiatal azért kapja a kritikát, mert nincs meg benne a szorgalom, alázat és önkritika, csak a népszerűség miatt hajlandó a lehető legkevesebb időt rászánni a videóra, ami így gyatra lesz. Szerintem nyugodtan állj neki, és amíg nincs kamerád, használd ki az időt ötletelésre, és tanulásra. Nézz sok videókritikát profiktól (ha beszélsz angolul, az lenne a legjobb), ahol vágási, operatőri, történetvezetési, szerkesztési stb. hibákat elemeznek ki. Tanulj ki egy vágószoftvert, ismerd meg a vágás technikáját és az elméleti alapokat. Ez egész biztosan kitölti az idődet, amíg össze nem jön a kamerára (annak is pontosan nézzél utána, mert sok esetben egy DSLR gép célszerűbb, mint a videókamera), plusz remélhetőleg lesz pár kiforrott ötleted, meg elég lelkesedés. Ha tartod a kérdésedből érződő szorgalmat és önkritikát, akkor nem kell aggódnod. Természetesen szakmai kritikát kaphatsz, és valószínűleg fogsz is, de ettől meg nem kell félni, mert ez a tanulás alapja. Ahhoz, hogy jobb legyen egy későbbi videód, hibázni kell a korábbiban. Sok sikert!
2014. aug. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) 2.válaszoló:ötleteim már vannak,néztem már néhány kritikát,a vágást meg már elkezdtem megtanulni.Igazad van,köszönöm!
2014. aug. 24. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!