Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lett divat hogy utálják...

Miért lett divat hogy utálják az emberek a hazájukat?

Figyelt kérdés
Szerintem ez gusztustalan

2019. márc. 26. 10:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a magyarok?
2019. márc. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%

Én nem utálom a hazámat.


De azt tudom elképzelni, egy ember egy helyet megszok; a megszokottnak pedig előbb-utóbb elkezdi látni a rossz tulajdonságait. A jó tulajdonságok mellettük eltörpülnek és ez okozza az "utálatot".

2019. márc. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
nem a hazájukat utálják, hanem az itteni helyzetet, mentalitást inkább
2019. márc. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudom, de engem is idegesít, van itt pár felhasználó aki pl a legrandomabb kérdésekhez is be tud írni egy kis magyar köpködést...

Ha annyira utálja a saját fajtáját akkor húzzon el az országból de úgy hogy akkor a magyar oldalakról is tűnjön el, ne járjon vissza nyavalyogni meg köpdösni...

És ahogy láttam tényleg nagyon népszerű mert ezek a magyar köpködős válaszok általában fel vannak pontozva szóval ezt a választ esélyes hogy most lepontozza a sok "hazafi" a retekbe...

2019. márc. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%

Mert nem éltek külföldön és nem tudjak hogy x ev utan ott is lesznek gondok amit lehet utalni....


En is csak 4x utan becsülöm jobban a hazámat és már nem költöznek sehova semmi pénzert :-)

2019. márc. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Szeretem a helyet, ahol felnőttem és sok magyar ételt, zenét, szokást is nagyon szeretek. De amikor nehány "nagy magyar" kisajátítja a magyarság fogalmát és még meg is szabja, ki lehet magyar, akkor elmegy a kedvem minden hazafiasságtól. Ezeknek az embereknek csak az a magyar, aki olyan mint ők. Aki kicsit masként gondolkodik valamiben, az már hazaáruló. Például ha nem hiszek a magyarok istenében, ha nem tetszik a rovásírás, ha valaha is eljátszottam a gondolattal, hogy külföldön dolgozzak, ha nem köpködöm a melegeket, ha a sok szép dolog mellett van olyan a magyar kultúrában ami nem tetszik, akkor már minden vagyok, csak fehér ember nem. Pedig az egyetlen nagy hibám csak az, hogy leállok beszélgetni az ilyenekkel.
2019. márc. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Én nem utálom, de nem is vagyok nagy hazafi típus, ahol éppen élek, az az otthonom. A nacionalizmust alapból egy hatalmas fszságnak tartottam mindig is.
2019. márc. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%

20 évvel ezelőtt is utáltam. Egyszerűen szarok az emberek. Igen, én is. Rengeteget dolgoztam azon, hogy ne legyek egy pesszimista, kárörvendő, irigy, lenéző kis getzi. Ennek az országnak személyiségtorzító hatása van. Hiszek abban, hogy ha minden magyar ember más országban született volna, sokkal előrébb lenne az életben saját erőből.


Más szempontból meg nekem a hazafiság mindig értelmetlen dolognak tűnt. Nem te választottad, hol szüless, csak történt veled. Erre minek büszkének lenni?

2019. márc. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9%
Sokan ezt teszik sajnos. Gyűlölik. Én viszont imádom a hazámat és a kormányt, szóval hajrá Fidesz! És ez ellen senki nem tehet semmit. Wihihihihihihi
2019. márc. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%

"utálják az emberek a hazájukat"

Ezt a tudást melyik óriásplakátról szerezted?

.

Aki megélhetési nehézségei miatt háborog, nem a hazáját utálja, hanem a vezetést.

2019. márc. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!