Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek létezik olyan nő,...

Szerintetek létezik olyan nő, aki külsőre kb playmate tökéletes típus, de mellette nagyon művelt is?

Figyelt kérdés
Pl érdekli a opera, szeret olvasni, házias is stb.
2019. márc. 27. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Szemelyesen ismerek ilyet. Szaktarsam egyetemen.
2019. márc. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
10%
Elárulod ki az?
2019. márc. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Miert ne letezne? A szepek csak butak lehetnek, az intelligensek meg csak csufsagok? Eleg 1 bites megkozelites lenne ez.
2019. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Anno néztem a szépségversenyeket és ott kb minden versenyző sorolta hogy milyen egyetemi mesterképzésekre jár, meg milyen akadémikus sikerei vannak, ezen kívül mindegyik csinált valami humanitárius munkát is. Őszintén szólva nem is csodálom annyira, végtére is jóval több tanult nő van, mint férfi, szóval miért lenne meglepő, hogy a szép nők is műveltek?

A házias alatt meg mit értesz? Hogy kiszolgál?

2019. márc. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pont tegnap láttam egy ilyen videót.


Van egy Youtube csatorna, ahol animációs kisfilmben megcsinálják egy ember meghatározóbb életszakaszát az emlékeiből és az illető, akiről szól narrálja.


Egy lányról szólt, aki nagyon szép volt már kislánynak, gondolták jó lenne színésznek és vitték is meghallgatásokra, stb. Ahogy nőtt, egyre gyönyörűbb lett (a tipikus bombanő alkatú).


Viszont a külseje miatt nem vették észre, hogy nagyon okos. Kimagasló teljesítményt nyújtott a reál tárgyakban, imádta is azokat, ebből kiindulva indított egy ehhez fűződő Youtube csatornát, de mindenki csak azt írta kommentben, hogy milyen jó bőr a csaj. A tartalomra senki sem figyelt.


A saját édesanyja is beszólt neki a gimnáziumi évei alatt, hogy ne aggódjon az egyetem miatt, csinos és ez elég, majd egy doki vagy egy ügyvéd elveszi és nem kell dolgoznia.


A lányok féltékenyek voltak rá és kibeszélték, a fiúk kanos megjegyzéseket tettek rá.


Szerintem ez egy általános jelenség, hogy van egy kialakított kép a bombázókról, miszerint üres fejű libák, akik csak egy dologra jók - ezért meglátva egyet rögtön erre aszociálunk.

2019. márc. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, biztosan létezik, és pont ettől érdekes.
2019. márc. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Marilyn Monroe-nak elég magas volt az IQ-ja és idegesítette is, hogy ezt a butaszőke szerepet osztják rá mindig.
2019. márc. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyet, mellette nagyon művelt.
2019. máj. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!