Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bénulok le, ha valaki...

Miért bénulok le, ha valaki elkezd elhordani mindennek és kiabálni velem?

Figyelt kérdés

Azzal nincs bajom, ha valaki normálisan mondja meg nekem, hogy valami baja van velem, ha viszont valaki elkezd agresszív stílusban fröcsögni rám, leblokkolok, szinte a sírógörcs kerülget és legszívesebben kifutnék a világból.

Ezt leszámítva nem vagyok az a túlerzelmes vagy félénk típus, viszont erre az egy dologra nagyon érzékeny vagyok.


L


2019. márc. 27. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lebénít az agresszivitása és a lelki fájdalom, "hogy teheti ezt", "pedig én nem ártottam neki" és hasonló (lehet azonnal nem is tudatosuló) gondolatok. Félsz kiállni magadért és kikérni a stílust.
2019. márc. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nézz szét a gyerekkorodban. Szüleid mit csináltak veled?

(Mármint engem nem érdekel a válasz, magadnak tedd fel a kérdést és feleld meg.)

2019. márc. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!