Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félek az elmúlástól, hogy...

Félek az elmúlástól, hogy mindennek vége lesz egyszer. Félek attól hogyan fogok meghalni. Hogy ne gondoljak ezekre? 23N

Figyelt kérdés

Jó életem van. Egyetemre járhatok, csinosnak vagyok, normális családom van, egészséges vagyok. A szerelem hiányzik csak, de az majd csak jön.

Viszont valamelyik nap mikor kint voltam a szüleimmel az udvaron, szép idő volt, tökeletes volt minden, akkor jutott eszembe hogy egyszer véget fog érni az élet. Nem lesz több szép pillanat, hiába éltünk boldogan. Félek attól hogy mennyi idő van még hátra és hogyan fogok meghalni.

Rettegek a haláltól. Hogy ne gondoljak az elmúlásra?


2017. szept. 17. 13:23
 1/5 A kérdező kommentje:
*csinos vagyok (bocsi javitotta a telefon!)
2017. szept. 17. 13:23
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen vagyok 23 évesen, de sokszor elszomorít, hogy egyszer úgyis minden véget ér és hiába küzdök, hogy többet érjek el, nem élvezhetem végtelen ideig a munkám gyümölcsét. Azt kellene felfognod (nekem is) hogy addig valószínűleg rengeteg időnk van még, hogy élvezzük az életet.
2017. szept. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne féljetek. A halál csak egy ösvény. És nem lesz vége mindennek. Csak a tudatlanságotok szintezi azt hogy féltek. A félelem illúzió nem pedig valóság.
2017. szept. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak a szeretet az egyetlen valódi érzelem, de ti féltek a fénytől, annyit éltetek sötétségben, még ha egy kis fény dereng "ennek vége lesz", akkor gyorsan visszahúzódtok a fény elől, hisz ott lehet szenvedni, az ismerős.
2017. szept. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is sokszor gondolok ilyesmikre, hogy tulajdonképp mi értelme ennek a sok küzdelemnek, és a szép pillanatoknak, amikor egyszer úgyis vége lesz mindennek. Ráadásul én ateista vagyok, tehát nem gondolom hogy bármi is várna ránk miután meghalunk, végülis senki nem tudja arra a választ hogy miért van univerzum, miért vagyunk itt.

Nekem nem túl idilli az életem jelenleg és gyerekkoromban sem volt az, viszont én az egyszerű dolgoknak is tudok örülni amik ott vannak minden nap, és próbálom úgy irányítani az életem hogy minél több legyen ebből és megéljem minden nap szépségét.

A halált nem tudjuk elkerülni, lehet hogy nálad is most tudatosultak ezek a dolgok és ezért foglalkoztat most ennyire, velem is ez volt kb. 20 évesen, el kell fogadni hogy ez az élet rendje, és örülni annak hogy most még itt lehetünk, én így fogadtam el ezt magamban.

Lány/23

2017. szept. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!