Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van itt az, ha valaki...

Miért van itt az, ha valaki leírja a véleményét minden körítés, szépítés nélkül, akkor egyből a másiknak esnek?

Figyelt kérdés
Ennyire nem tetszik az embereknek az igazság? Miért kellene valakinek itt körítenie, ha leírja a véleményét? Tehát pl. ha valaki világéletében nem volt jó matekból, akkor ne menjen olyan szakra, ahol keményen kérik. Sokan mégis kertelnek, körítenek, nehogy egy vadidegen lelkivilágába beletaposson ezzel a ténnyel...
2019. márc. 29. 10:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%

"leírja a véleményét"

"Ennyire nem tetszik az embereknek az igazság?"

Nem tudtam, hogy a te véleményed az mindig igazság...

2019. márc. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, miért kellett lepontozni, mert azt írtam, a bunkózás és az építő kritika nem ugyanaz. Hiába, súlyos problémák vannak a szövegértéssel...
2019. márc. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az arrogancia és az ellenségképkeresés mindig az illető saját belső békétlenségéből fakadó projekció.


Aki rendben van magával, az az ún "tényközlést" is tudja intelligens és semlegesen kulturált formában tenni, illetve az véleményeltérést is tudja ilyen módon kezelni.


Aki provokatívan és nyersen ossza a bölcsek kövét, illetve aki indulatosan reagál a másik beírására, az mindegyik a saját belső konfliktusait és lelki nyomorultságát vetíti, projektálja a másikra.

2019. ápr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!