Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A tegnapi vizsgálat óta nem...

A tegnapi vizsgálat óta nem tudok másra gondolni. Ki vagyok készülve, nem tudok a munkámra sem koncentrálni. Hogyan tereljem el a figyelmem?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam nőgyógyásznál. A vizsgálat óta fáj a hasam. Egy hét múlva lesz eredmény, szerintem rossz lesz. Tegnap este végig sírtam, ma sem tudok másra gondolni. Nem tudok a munkára sem koncentrálni, a sírás kerülget most is. Ráadásul a barátom meg most műtik, az is idegesít.

Hogyan tereljem el a figyelmem? Be fogok kattani mire lesz eredmény. Rettenetesen félek a kórháztól.

N


2019. márc. 29. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Nekem se menne elterelni a figyelmem. Minél jobban akarnám, annál jobban nem menne... Maximum megpróbálnék bízni, hogy minden rendben lesz.
2019. márc. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen vizsgálaton voltál? Sima éves ellenőrzés és citó? Vagy van valami problémád, panaszod?

Ha nincs, akkor miért lenne rossz az eredmény? Előfordul, hogy vizsgálat után fáj, hiszen nem jó, hogy ott nyomkodnak, meg beléd nyúlnak. Aztán lehet, hogy nagyon rápörögtél és azért érzed annyira.

2019. márc. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mond el valakinek mi bánt de csak röviden a lényeget, hogy tudja és menj el sétálni vagy olyasmit csinálj amit ritkán szoktál. Gondolom a barátodhoz is mindenképp be akarsz menni. Próbálj elvonatkoztatni mindentől ami szerinted lehet mert nem tudhatod és még az orvosod sem tudja, így amíg senki nem tud semmit nincs mi miatt félned.
2019. márc. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Ha rossz a kedved jusson eszedbe, hogy milyen bolond a sárga gumikacsa :)
2019. márc. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Olyan aranyosak vagytok, köszönöm nektek!


Rákszűrés volt, meg ultrahang. Rákszűrés közben látta, hogy gyulladásom van, véreztem is a vizsgálat közben. Azóta meg fáj a hasam is eléggé.


A főnököm is látja, hogy valami nem stimmel velem, de nem szeretném itt elmondani ezeket.

2019. márc. 29. 13:20
 6/11 anonim ***** válasza:
A gyulladás nem egyenlő a rákkal.
2019. márc. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kapsz gyógyszert és elmúlik.
2019. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nyugi! Nekem is volt, hogy nögyógyászati vizsgálat után nagyon fájt a hasam, mert az okos doki olyan sikeresen nyomkodta meg...

Aztán mégsem volt semmi baj.De lehet az egy egyszerű gyulladás is.Az nagyon tud fájni általában, de gyogyszerrel kezelhető.Néha a legkomolyabb bajok azok, amiket sajnos egyáltalán nem is érzel.

2019. márc. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért mesélj majd, hogy mi lett! Remélem, hogy minden rendben van veletek!
2019. márc. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Remélem igazatok lesz és nincs komoly baj. Mára úgy ahogy megnyugodtam. Találkoztam tegnap a barátommal, ő is biztatott. Csak nagyon megijedtem mert eddig semmi panaszom nem volt.

Nagyon kedvesek vagytok és köszönöm a kedves szavakat!


Természetesen meg fogom írni, hogy mi lett az eredmény! Legyen szép hétvégétek!

2019. márc. 30. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!