Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az érzéketlen embereknek...

Az érzéketlen embereknek sosem fàj semmi?

Figyelt kérdés
Helyzet millio féle lehet. Lehet hogy a téma megfoghatatlan, hiszen sok mindentöl függhet. Vannak érzékenyebbek, és akikröl minden lepereg. Talan az is lehetne a kerdes"miert pereg le ròluk minden...miért allnak ugy a dolgohoz ahogy..az érzéketlenségükkel miért bàntanak màsokat..
2019. márc. 30. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Én is tudok ilyen lenni. Azzal, hogy sírok, hisztizek, bűntudatom van előrébb vagyok? Nem.

Szeretem a párom, de ha valami miatt azt mondaná, hogy elhagy akkor nyílván rosszul esne, de elfogadnám és továbblépnék pár napon belül. Nem lenne értelme gyötörni magamat.

Édesapám a napokba halt meg, de csak az első 2-3 napon sírtam. Azóta nem. Tudom, hogyha itt lenne 2 dolgot mondana. Az egyik az, hogy nagyon szeret, a másik az, hogy ne sírjak. Sose szerette ha sírok. Ezért megtisztelem azzal, hogy nem sírok és így nekem is könnyebb.

De számtalan más példát feltudnék még hozni. Ha érdekel vagy kérdésed van írj privátot.

2019. márc. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem sokszor van benne megjátszás is. Nekem van egy tesóm, és ha valami nagy lelki bánatom van, ő mindig jön a lila agyú szövegével, hogy "próbáld más oldalról nézni", vagy "próbáld fentről nézni" a problémát, és úgy máris más lesz. Oké, lehet benne valami, de mondjuk nemrég ő is járt pszichológushoz a saját lelki nyomorával, tehát akkor miért nem nézte "fentről", vagy "más szemszögből"?
2019. márc. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Engem mindig a pozitív gondolkodással fizetnek ki olyan emberek, akiknek a piszlicsáré ügyek miatti siránkozását hallgattam végig előtte...
2019. márc. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Egyáltalán nem... úgy értem, vannak, akik rohadt érzéketlennek tűnnek, simán beszólnak bárkinek akár úgy is, hogy eltalálják az illető legfájóbb pontját, de ilyen nekik is van, még se senki vagy kevesen tudnak is róla!
2019. márc. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!