Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha feltesz az ember egy jól...

Ha feltesz az ember egy jól megfogalmazott, értelmes kérdést, miért jelennek meg mindig a tipukus arrogáns gyikes névtelenség mögé bújt élettelen, kötekedő barmok?

Figyelt kérdés

Annyira irritáló. Érdeklődsz valami iránt, kiírod a kérdésed erre a platformra, ahol szinte minden szemszögből rávilágíthatnak neked a válaszra. Aztán, AZTÁN, megérkeznek a fent említettek és nem, nem kerülik ki a kérdést, hanem fogást keresnek rajtad és mindenképp beléd kötnek valamilyen úton-módon. Kérdem én, ennek mégis mi értelme van?

Most nem is arról van szó, hogy jogosan kijavíottak valami miatt, vagy tájékoztattak valamiről, amihez én nem értek, hanem arról, hogy akármilyen kérdést írok ki, akármilyen témában, egy ilyen fajta ember valahogy MINDIG odakeveredik


Névtelenül mindenkinek nagy a szája👌🏾



2019. márc. 31. 18:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%
Mert sokan élvezik, hogy névtelenül bármit írhatnak bárkinek. Egyébként most én sem tudom, hogy milyen választ vársz erre a kérdésre, nem igazán tudunk segíteni ebben.
2019. márc. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el, hogy ilyenek az emberek. Ennyire nyomorultak, élettelenek sokan. Mindig lesz egy arrogáns gyökér.
2019. márc. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan unatkoznak, vagy nincsenek kibékülve önmagukkal, ezért kötekednek. Névtelenül könnyű. Ne idegesítsd rajta magadat. A számodra haszontalan válaszokat "jutalmazd" pirossal. Pont erre találák ki az értékelés funkciót.
2019. márc. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
60%
Túl jelentéktelennek érzik magukat, nem sikeres az életük, és az okoz nekik örömöt, ennyi örömük van, hogy "Na, most odaszótam!" És akkor ezzel egy picikét növelik az önértékelésük, önbecslésüket.
2019. márc. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

*Ja meg van , aki tényleg beképzelt, de akik ilyeneket írogatnak, azok ilyen

"ál-egoisták".


Meg így nagyon akarják mutatni, kommunikálni kifelé, hogy nagyon rendben van az önértékelésük, mert másokat gyaláznak; de átesnek a ló túloldalára. Tehát nem csak annyira erősítik meg magukat, mint az aranyközépút, hanem már tényleg ez fog lejönni róluk, hogy elvannak szállva az ő nagy eszüktől , tudásuktól

:S

2019. márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
73%
Az emberek már csak ilyenek. Ha valaki oltári nagy baromságot ír, azért én is szoktam trollkodni, nem tehetek róla, muszáj.
2019. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
*Vagy ha ő valamit véletlenül pont jobban tud nálad, akkor ő kiélvezi, és megpróbál lenézni, maga alá helyezni téged, hogy 'Hehh, te ezt még nem tudod.' És pl talán lehet, hogy gondolhatja , hogy a 'tudás érték' és akkor így fölédbe kerekedhet értékben -gondolja ő- és akkor ezzel kicsit így emeli magát, de az a baj, hogy nem magát emeli, hanem másokat nyom le, ami nem jó. :S:S
2019. márc. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
18%
Kérdező, azért valami gond veled is lehet, ha állításod szerint MINDEN eddig feltett kérdésednél szétoltottak téged. Vagy mit gondolsz, mindenki hülye, csak te vagy helikopter?
2019. márc. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Engem is álla betalálnak az ilyen senkiházi hitvány nagypofájú trógerek.

Azért itt élik ki magukat, mert itt névtelenül senki se tud beverni egyet nekik.

2019. márc. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
41%
Az alapján hogy tényleg kiírtál egy ilyen kérdést, könnyen el tudom képzelni hogy szimplán ami a te szemszögedből értelmes kérdésnek tűnt, az valójában nem volt az.
2019. márc. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!