Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit árul el rólam ha azért...

Mit árul el rólam ha azért nem mentem el egy randira mert nme tudtam volna miről beszélgetni a lánnyal? Így inkább el se mentem?

Figyelt kérdés

Most lehet mondani hogy megfutamodtam. És igen.

A lány (iskolatárs) elhívott előadás után valahova és első rémületemben igent mondtam. Majd röviddel utána azt hazudtam mégse mehetek mert hűűű de sok dolgom van.


És miért nem mentem el? mert a randin meg is kellett volna szólaljak és ugyna mit is mondtam volna. Miről beszéljek én? MOndjuk 1-2 mondatot a szünetben az egy dolog, na de 10-15-30 percen át kettesben valakivel mi a tökömről beszéljek-el se mentem.


Mit árul ez rólam?


2019. márc. 31. 19:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
92%

"A kedvenc trollunk most gimibe jár?"


Elfogytak a bombanős meg munkaügyis kamu sztorik, be kellett újítania.

2019. márc. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
84%

Lehetsz alapítványi iskolába tanár.

Lehetsz incel egyetemista.

Lehetsz szürreális munkahelyen dolgozó hőbörgő.

Lehetsz bárki, bármi, de ezt a stílust képtelen vagy megváltoztatni, akárkinek adod ki magad, és azonnal levágja itt az emberek egyre nagyobb része, hogy ez is csak egy újabb kamukérdés.


Neked tényleg nincs életed, ha ennyire rá vagy függve az oldalra, meg az emberek reakciójára, hogy valaki hozzád szóljon.

2019. márc. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
90%
én igazából sajnálom szegényt :( Rossz lehet így neki.
2019. márc. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Kishitű és önbizalom-hiányos vagy.
2019. márc. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ilyen mentalitással szerintem szerncséje van, hogy nem mentél el. Gyáva vagy mert nem mersz kockázatos szituációkba belemenni. Annyi sütni valód nincs, hogy felmenj a facebookjára, instájára kicsit szimatolj a közös haveroknál, hogy mi érdekli, mire figyelj oda. Nem teljesítesz jól stressz helyzetekben. Az ilyen szituációkban inkább a menekülés ösztön erősebb benned. Még most is szorongsz azon, hogy jó döntést hoztál-e. Ezért támadsz akit éppen elérsz a válaszolókból mert ezzel akarod megerősíteni a döntésed. Ezt árúlja el rólad kb a leírás.
2019. márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
49%
Mondjuk azért ezis milyen igazságtalan, hogy én évek óta bármit megadnék egy randiért de egy csaj se mondd igent az ilyen nyomikat meg még külön elhívják......
2019. márc. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
90%
Szerencsetlen balazska mar megint? Ki akarja tudni hol lakik??😁
2019. márc. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

"Gyáva vagy mert nem mersz kockázatos szituációkba belemenni"


Na!!!! csak nem kiderül a végére hogy ez egy KOCKÁZATOS szituáció???


És egyetértek. Kockázatatot a várt haszon remémnyében vállalok/nem vállalok.


Ez esetben a várt haszon az mi semmi így kockázatot se vállalok. Semmit.

2019. ápr. 1. 08:15
 19/25 anonim ***** válasza:
83%
Srácok! Tessék! A mi trollunk most vallotta be burkoltan, hogy nem érdeklik a nők! Hah! Tudtam! :D
2019. ápr. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

" Tudtam! :D"


Na. Akkor örülj magadnak. De mérget azért ne vegyél rá.

2019. ápr. 1. 08:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!