Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek az gáz hogy ha...

Szerintetek az gáz hogy ha nem merek egy lánnyal beszélgetni (főleg olyanokkal nem akik beképzeltek, szépek, zavarba jövök tőlük. Én amúgy is egy kicsit visszahúzódóbb típus vagyok, hogy változtassak ezen?

Figyelt kérdés

2018. aug. 25. 01:19
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Ha besz.rtál, akkor gáz is van ott rendesen.
2018. aug. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem gáz, de beképzelteknél ne is próbálkozz; ahogy látom, ők nem a "típusaid"; tehát nem a te típusod. Egy aranyos lánynak még egy zavarbajövős pasi is tetszhet akár. Meg akivel együtt kell lenned sorsod szerint, ott valamelyikőtöknek csak lesz elég bátorsága, hogy odamenjen, odamerészkedjen a másikhoz:) De azért talán annyira félénk ne legyél, de ha mégis, ő is közeledhet majd feléd apró léptekkel. :)
2018. aug. 25. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Én is küzdöttem a félénkséggel a csajok előtt, és nem tudtam leszólítani, -beszélgetni velük.

Olvastam valahol, hogy gyakorolni kell azt, hogy kilépsz a komfortzónádból, és egy idő után már nem jössz zavarba. Nekem bejött a dolog.

Haverommal mindenféle csajokat szólítottunk meg mindenféle hülyeséggel plázákban.

Tök jó, mert ismeretlen lányokat én sokkal könnyebben megszólítottam, mint olyanokat, akik tetszettek a baráti körben.

Kb fél év után már Simán csajozógépek lettünk a haverommal, most is egy nagyon szexi testvérpárral járunk, együtt szedtük fel őket... XD

2018. aug. 25. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem gáz, mert én is így voltam.

Nagyon rossz dolog, mert amúgy észrevettem, hogy ez ugye a hormonok-felszabaduló kémiai vegyületek hatása, aminek célja pont a vonzalom felébresztése lenne benned a lány iránt.

Csak az én testem-elmém teljesen félreértelmezte ezt az ösztönös reakciót, és ahelyett, hogy megélném a vonzalmat, valami furcsa és erős szorongást éltem meg.


Idővel átfordult persze, és sikerült megélnem a vonzalmat, fellángolást stb... ezeknek mind segíteniük kellene téged, szóval... nem tudom.

Talán ha belemennél ilyen helyzetekbe, és megértenéd, tudnád kezelni az érzéseidnek megfelelően a helyzetet, azaz megtanítanád a testednek-elmédnek, hogy ne féljen a hormonoktól-kémiai vegyületektől, talán javítana a helyzeteden 🙂

2018. aug. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 0110_fighter válasza:
2018. szept. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 KovacsGeroYT válasza:
Ezen nem kell változtatnod, ez olyan mint egy új társaság, csak meg kell szokni
2018. okt. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!