Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Távkapcsolat - elrontottam?

Távkapcsolat - elrontottam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A párommal 1 éve vagyunk távkapcsolatban munka és tanulmányokból kifolyólag. 2 hónapja nem láttam, borzasztóan hiányzik.. (..)

Ma este írtam neki, hogy nagyon szeretem, mennyire vonzónak találom még mindig (utalva arra, hogy szerencsés vagyok minden szempontból), de félek, hogy máshol találja meg a boldogságát egy nap és elveszítem. Azóta nem beszél velem, pontosan 2 órája, arra hivatkozva, hogy én már nem hiszek a kapcsolatunkban.

Nagy hibát követtem el? Hiba bevallani a párunknak, ha félünk? Nem tudom azóta elérni.



2019. márc. 31. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem kapott az üzeneteden és lelépett. Nee haragudj, de ez a táv-dolog mese habbal. Vagy mindketten élik az életüket és egymással is jópofiznak, vagy simán gyerekek,akik ábrándoznak egész nap. 11,5 éves kapcsolatom van, együtt élünk első perctől,őszintén és valóban szeretjük egymást,de kőkeményen kellene dolgoznunk magunkért,ha egy ideig távban kellene gonolkodi. Nem elhidegülés vagy megcsalás miatt,de ez egy nagyon nehéz helyzet.
2019. márc. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megértem, köszönöm a válaszod.. Ez az első távkapcsolatom, de borzasztóan stresszelek mindennap. A hiány, az hogy nem tudom magam kifejezni üzenetekben.. Őrületbe kerget.
2019. márc. 31. 22:18
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
A távkapcsolat hülyesség. Élőben kell kapcsolatban lenni,nem interneten.
2019. ápr. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! :)


Nagyon szívesen segítek, és beszélgetek veled, ha van bármi aggodalmad.

Én is távkapcsolatban élek, méghozzá majd 8000km van köztünk. Szívesen adok bármi féle tanácsot és tudom milyen nehéz és idegörlő. 😔

A konfliktusokat így is meg lehet oldani, de ehhez mindkét félnek el kell mondania mit érez.

2019. máj. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!