Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan mutassam ki az érzéseim...

Hogyan mutassam ki az érzéseimet? Miért ilyen nehéz ez? Így megtudnám menteni ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Az exem ezért is szakított velem, mert ugyan úgy viselkedtem vele, mint a kapcsolat elején. Pedig többször mondtam neki, hogy szeretem, igazából azt sem tudom, mikor kellene ezt mondani. Beceneveket adtam. Bár tudta, hogy kényszer miatt csinálom. Ő azért szeret másokat, mert mások önmagukat adják. Én nem értem. Annyira próbálkoztam változtatni magamon, mert így sem és úgy sem voltam jó neki. Távkapcsolat volt, de írásban nem tudom kifejezni a szerelelmemet iránta. Azt hiszi, hogy sohasem szerettem. Időnként mondogatja. Szerettem és még most is, de még mindig ugyan ott tartok. Sehol. Újra beszélni fogunk (kb 1 hét múlva), de akárhányszor próbálkoztam mindig kudarcba fulladt. Ő erősen próbál szeretni engem (így mondta), de nem érzi a kémiát köztünk. Nem érzi azt, hogy vágyom utána. Most mit csináljak ilyenkor? Kérdeztem a szeretetnyelvét, de egyiket sem választotta. Újra a nullán voltam. Nem tudnám elképzelni az életemben azt, hogy csak barátok vagyunk. Nem tudnék barátként tekinteni rá. Azt meg végképpen nem, hogy más nőt szeret.

2018. febr. 16. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez most vicc ugye? Nem erzi a kemiat nem tud szekszualizalni ez ennyit jelent XD kisanyam a tavkapcsolat magában egy elveszett műfaj nem az emberbe vagy szerelmes aki ott van fizikailag hanem a sajat idealjaidba amikkel azt az embert felruházod, és a te tökélesetes ferfiképedet beleerőszakolod amikor teljesen másmilyen a valóságban, ha meg megis talalkoztok egy par óra nap után senki nem mutatja ki a foga fehérjét, keres olyat akivel barmikor tudsz talalkozni es te is boldog leszel vele ezt meg felejtsd el ... távkapcsolat phu XD
2018. febr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 De megadja neki azt a "mintha, lenne" kapcsolatom.

Olyan, mint amikor a FB mumosok ráírnak a lányra, és azt hiszik csajoznak.


Hagyd, semmit sem ér az a fajankó.

2018. febr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 ja ja 👍
2018. febr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!