Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha mindentől lelkifu...

Normális, ha mindentől lelkifurdalásom van?

Figyelt kérdés

Hogy például ma sem tanultam eleget, ma sem takarítottam eleget, ma sem edzettem eleget, megint elment X óra a napból a semmire, megint túl sok pénzt költöttem, megint túl sokat foglalkoztam magammal hasznos dolgok helyett...

Sokszor már aludni sem tudok emiatt.


Holnapután lesz egy vizsgám. Nem kell letennem, mivel más szakra megyek át, csak azért kell bemennem másodjára is megpróbálni, mert ez a szabály. Nem történik semmi, ha nem lesz meg. Biztos vagyok benne, hogy nem lesz meg, mert ez az egy tárgy az egyetlen eddig, amihez hülye vagyok.

Mégis utálom magam, amiért nem készültem rá minden erőmmel, mert hátha. Akkor is, ha nem számít, akkor is, ha sosem fog kelleni, akkor is, ha nem jár érte semmi, mert hátha.


Illetve az edzés. 20 percet csinálok, vagy másnap nem állok lábra (5 percekkel kezdtem egy hete). Viszont ha abbahagyom, utána pár órával legszívesebben nekifognék megint, mert úgy érzem, ha napi 5 perccel emelem csak, akkor sose jutok el sehová vele.


Takarítás ugyanez.

Ha egész nap sikálok mindent, azért utálom magam, mert ezt gyorsabban is meg lehetett volna csinálni, miért ezzel töltöm a napom, ha meg nincs mindenhol rend, akkor miért nem takarítottam többet...


Bármi megoldás?


25l


2019. ápr. 2. 21:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Minden vizsgám megvan leszámítva azt az egyet, a krediteket átviszem a másik szakra.
2019. ápr. 2. 21:24
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Megoldást sajnos nem tudok, de ugyanígy vagyok, ahogy te. :( 22/L
2019. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hűha. Szereted te magadat egyáltalán egy kicsit is?

Lehet el kellene beszélgetned egy pszichológussal, mert ennek a problémának nem biztos, hogy csak a közelgő vizsga és a váltás áll a hátterében.

2019. ápr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem, nem hiszem sajnos :(


A pszichológusra már gondoltam, de a családom eléggé úgy áll ehhez, hogy "áltudomány" szóval nem néznék jó szemmel, ha járni kezdenék...

2019. ápr. 2. 22:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem is pszichológus, akkor esetleg igaz barázok? Ők hol vannak ilyenkor, hogy támogassanak rosszabb időszakaidban? Akiknek kibeszélhesd problémáidat?
2019. ápr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nincsenek.

Volt 1-2 barátom, de már úgy 2-3 éve nincsenek. Egyedül a párom van, de őt nem fáraszthatom ilyesmivel folyton.

2019. ápr. 2. 23:24
 7/7 Doros ***** válasza:

A párod is ilyen lekicsinylően áll pszichológushoz?


Mert csak oda kellene menned...

2019. ápr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!