Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolnak engem fogyaték...

Miért gondolnak engem fogyatékosnak?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég óta engem fogyatékosnak tartanak emiatt anyukámtól megkérdezem hogy van e mentális problémám és erre ő azt mondta hogy nincs semmi bajom vizsgálaton is voltunk ahol azt mondták hogy vannak autisztikus vonásaim de nincs semmi mentális betegségem régen elég elhúzott nyávogós hangon beszéltem de erről is leszoktam egy ember aki megkezelt engem megállapított hogy érdekes látásmóddal rendelkezek iskolában is inkább a sérült gyerekekkel barátkozok de van pár normális barátom is osztálytársakkal nagyon nem barátkozok sokan fárasztónak tartanak és az érdekelne hogy miért néznek fogyatékosnak? Mit tegyek hogy ne nézzenek annak? illetve ha valaki volt hasonló helyzetben az is írja le
2019. ápr. 2. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért több infó jó lenne. Ennyiből mi így látatlanban, semmit sem tudva rólad hogy mondjuk meg, hogy van e bajod és ha igen akkor mi?

Hány éves vagy? Általánosban mindenki fogyinak néz mindenkit, ott még nem kell adni az osztálytársak véleményére. Ha középsulis vagy, akkor már lehet van tűz is ott, ahonnan a füst száll.

2019. ápr. 3. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha vannak autista vonasaid, akkor az meg fog mutatkozni a viselkedesen a kulvilag fele is. Van tobb ismerosom is akik kulonbozo mertekben autistak, aspergeresek (autizmus gyengebbik valtozata), es mind furak.
2019. ápr. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
18/F gimnazista
2019. ápr. 3. 13:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok.

Nekem kellet rá pár év, hogy rájöjjek nem vagyok fogyatékos, hanem a többiek azok. Van pár barátom, családtagjaim, többit leszarom.

2019. ápr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!