Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert meselt egesz nyiltan a...

Miert meselt egesz nyiltan a multjarol?

Figyelt kérdés

A lenyeg hogy beszeltunk egy csajjal egy bizonyos dologrol amiben nem ertettunk egyet s elmesept egy csomo dolgot azzal kapcsolatban a multjarol hogy mi es hogyan tortent s ezert van az ami, mikor megtehette volna hogy szimplan valaszol valamit ami igaz, de nem hogy elmeseli az egesz tortenetet.

A bizonyos dolgot nem irom le mivel elegge maganugyi, de akivel meg tortent ilyesmi mi lett vagy hogyan viszonyultok egymashoz?



#történet #Maganugy
2019. ápr. 2. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Talán pont azért, amit irtál: hogy nem értettetek egyet, ezért a személyes példájával probált meggyőzni. Általában aki saját tapasztalatból beszél hitelesebb, mint aki csak külsö szemlélődő.
2019. ápr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Velem volt ilyen. Az illető valószínűleg megbízik benned annyira hogy ilyen szinten kitárulkozik előtted. Nem tudom milyen mély a kapcsolatotok.

A másik lehetőség az, hogy már nagyon régóta magában tartotta, és most kitört belőle.

Az mindenképpen jó hogy meghallgattam.

2019. ápr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszer majdnem öngyilkos voltam.


Nem a figyelem felkeltős típus. Már egy ideje terveztem, senkinek sem szoltam és megszereztem hozzá járó gyógyszereket. (ami már egy teljesen más történet hogyan :) )


Kb a legmegalázóbb dolog, amiről beszélhetek hiszen a múltamból hiszen ez azt jelenti, hogy olyan labiliz állapotban voltam és olyan szintű depresszióval küzdöttem, hogy nem éppen a legjobb benyomáskeltő beszélgetés.


Még is büszkén felvállalom.


Vannak emberek akik megtanulták, hogy nincsenek tabuk és nem szabad mások véleményéhez igazodni ... itt meg főleg releváns információnak tűnik amit a lány mondott.

2019. ápr. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Es ha megbizik bennem az jo, v rossz? Mivel hat nem olya regota ismerjuk egymast, csak elegge sokat beszelgettunk mostanaban..
2019. ápr. 3. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!