Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg kevesebbet kéne...

Tényleg kevesebbet kéne foglalkoznom magammal?

Figyelt kérdés

Már gyerekként szidtak a szüleim, ha érdekeltek a ruhák, kozmetikumok, később a smink...ha kíváncsi voltam, jól áll-e nekem az adott dolog, vagy hogy ha új frizurát szerettem volna.

Mindig megkaptam, hogy tanuljak helyette, annak van értelme, a hülyeségnek nincs.

A ruhák már nem érdekelnek, nem voltam ruhaboltban nagyon rég, illetve nem is nézegetek ilyesmit neten sem. Ha valamim tönkremegy, veszek helyette, és ennyi.

A kozmetikumok iránti érdeklődésről való leszokás viszont nem megy ilyen gyorsan. Szeretek olvasgatni a témában, érdekel, miben mi van, számomra a sminkelés (alig használok) és a hajmosás inkább élmény, mint nyűg.

Viszont ha valóban minden alkalom helyett, amikor valami ilyesmivel foglalkozó oldalt nyitok meg, megcsinálnék 20 tornagyakorlatot, vagy megtanulnék egy-két oldalt önszorgalomból az egyetemre, már rég elértem volna valami eredményt.


Nekem is úgy látszik, mintha az átlag lányok valóban nem foglalkoznának ennyit ilyesmivel.

Legalábbis, senkivel sem merülnek fel ilyen témák, ha beszélünk, gondolom, akkor kis kivétellel senkit nem is érdekel, a kivétel meg ebből él (instázik, blogol).


2019. ápr. 2. 22:48
 1/4 A kérdező kommentje:
lány vagyok, 25 éves
2019. ápr. 2. 22:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lany vagy mar 25 evesen, hanem asszony.
2019. ápr. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én őszintén fiúként el nem tudom képzelni hogy mit lehet erről annyit olvasni hogy az már komolyan a tanulás rovására menjen, és inkább a szüleiddel értenék egyet mert tényleg igazuk van abban hogy ez nem visz sokra. (Hacsak nem leszel kozmetikus pl.) Viszont nekem is tuti vannak olyan dolgaim amit te nem értenél meg hogy miért érdekes. Miért ne lehetne ez a te hobbid? (Bármilyen értelmetlennek is hangzik számomra). Egyébként én úgy gondolom hogy a fő célnak az egészségnek kéne lennie ilyen tekintetben, abból már jön a szépség is. Tehát ha egészségesen eszel a bőröd is szebb lesz. A sok krém meg hülye maskara csak tüneti kezelés.
2019. ápr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt te tudod, hogy túl sokat foglalkozol-e ezzel. Ha másnak a rovására megy, akkor nyilvánvalóan igen. Ha a szabadidődet töltöd ezzel, akkor annyira nem gond, neked ez hobbi. Az ember pedig nem tanulhat mindig a hobbija helyett. Néha kell, hogy a kedvtelésével foglalkozzon.

Innentől kezdve az átlag lány história is megbukott, hiszen nem mindenkit érdekel ez ennyire. Pl. engem sem nőként.

2019. ápr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!