Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valamilyen szinten gazdag...

Valamilyen szinten gazdag szeretnék lenni. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

- Szeretnék kertesházat, persze nem óriási telken, hanem ésszerűen karbantartható kerttel, benne kis konyhakerttel.

- Szeretnék egy, nem fellengzősen, de kényelmesen és az én (párt is szeretnék mindehhez, tehát a MI) ízlésünknek megfelelően berendezett lakást. Nem tele kompromisszumokkal, nem összeillő színekkel, ócskább anyagokkal.

- Szeretnék egy biztonságos, korszerű autót. Nem 10-15 éveset, nem "népautót", nem mindenféle kompromisszummal. Nem a fellengzés a célom, de a kényelem, biztonság igen. Esetleg hibrid vagy elektromos legyen.


- Szeretném, hogy ha valami extrára vágyok, arra belátható időn belül teremtődjön pénz.

Pl az átlagnál picit fancy-bb étterem, ha több új ruhát szeretnék, arra (amúgy nem vagyok egy nagy ruhavásárlós), ha új bútort, hangulatlámpát szeretnék, akkor arra.


2019. ápr. 3. 09:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

Nem, én csóró akarok lenni.

/hülye kérdés

2019. ápr. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesülni fog. Nem olyan extra igények ezek.

Én 20 évesen sose gondoltam, hogy valahogy összejöhet, aztán mégis összejött. Majd alakul az élet, persze tenni is kell érte, de tényleg nem luxus, amiket leírtál.

Én mondjuk lakásban lakom, még nem szeretnék házat. Autó megvan. Nem okoz gondot egy-egy bútort lecserélni, elutazni valahova, megvenni egy drágább ruhát, cipőt, eljárni étterembe.

2019. ápr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
34%

EZ amire nem vágysz nem gazdagság, ez egy átlagos élet pl Németországban.


Mi németországban élünk, és ezek a számunkra telejsen normál életmód, így él itt szinte minden barátunk.


Amit te leírsz sajnos az a magyar átlag élet, és ebböl kitörni sem lehet. A kényelmes élet már luxusnak számít...

2019. ápr. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

3: De ki lehet törni! Itthon sem nyomorog mindenki. Az én ismerőseim nagy része így él. Pedig nem gazdag családból jöttem. De aki tesz érte, az tud boldogulni.

Ne jöjjünk már ezzel a dumával, hogy máshol minden jó, itt meg nem.

2019. ápr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Èn is ìgy gondolom,pont ezèrt lettem programozó.
2019. ápr. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon is sok embernek megvan az amit te kérdező leírtál. Egy jól fizető munkahely, és már már szép lassan elérhető minden.

Én sem vagyok gazdag, ahogy a baráti, rokoni kapcsolataim sem, mégis mindenki elmondhatja, hogy megvannak azok amiket leírtál.

Nem kell mindig Németországgal jönni, mert hidd el ott is élnek hajléktalanok, ott is panaszkodnak emberek. Nagyon sokan akik kimennek dolgozni egy lakásban nyolcadmagukkal élnek..

Én Angliában élek, lakást bérelek, hogy ne kelljen idegenekkel egy fedél alatt élni. A fizetésemet majdnem elviszi csak a lakásbérlés. Persze itt is élnek magyarok akik otthon mennek azzal a szöveggel, hogy "bezzeg Angliában mennyi pénzt spórolnak meg' Csak éppen azt nem mondják el, hogy egy 3 szobás lakásban 9-en laknak, és non-stop dolgoznak mert kell a pénz..

2019. ápr. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

6-os igen van ebben igazsàg.

Kimenni csak piackèpes szakmàval,perfekt angollal ès nèmettel akàr.

Ùgy tènyleg jòlètben èlhetsz,de kimegy Jauzsika mosogatni oszt kap 400e-t,jah aztàn lakik egy patkàny lukban 8-as magàval Abdulékkal.

2019. ápr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Németországban élnek ismerőseim. Mindenhol apuka ment ki dolgozni, anyuka utána ment. Évek óta kint élnek, de anyuka nem tud németül, nem dolgozik, mert nem beszéli a nyelvet. Ami még rosszabb depressziósak, mert a nyelv nélkül nemcsak dolgozni nem tudnak, de semmilyen normális kapcsolatot kialakítani sem. Így teljesen egy embertől, az apától függ az egész család, anyagilag és emberileg is. Valóban fantasztikus élet. De legalább szép házban ülhet otthon egész nap egyedül :D
2019. ápr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%

8-as mondjuk ez a normális,hogy a férfi teperjen hajtson mint az állat,ezért vagyunk mi férfiak.

Reégen is a férfi ment erőforrásokat szerezni,ez lenne a normális.

2019. ápr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nagyon sokan minimalisták, nem is akarnak autót pl, mindenből minimumot, keveset...
2019. ápr. 3. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!