Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem vagyok képes ébresztőre...

Nem vagyok képes ébresztőre kelni?

Figyelt kérdés
Nagyjából 5 óra alvás után egyszerűen nem tudok fölébredni ébresztőre, 1 óra zenélés max hangerőn ébresztett föl. Tudom, ez az alvás kevés, és részben tehetek is róla, hogy ennyit aludtam, de per pillanat 18 éves vagyok, és a hét több napján még a szüleim keltenek, van, amikor viszont ez nem lehetséges. Biztosan lesz olyan élethelyzet, amikor egyszerűen majd nem lesz időm 5 óránál többet aludni, akkor egyszerűen képtelen leszek fölkelni?

2019. ápr. 3. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy régi típusú vekkert. És tedd úgy, hogy ne érd el az ágyról.
2019. ápr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak kifejezetten neked való ébresztőórák. Elmászik a szoba másik végébe és úgy szirénázik, mintha közvetlen melletted állna egy mentőautó. Ha arra nem kelsz fel akkor semmire.
2019. ápr. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vree ***** válasza:

Ha időben lefekszel és normális órákat alszol amúgy, akkor egyszeri korai kelésnek is jobban kell mennie. Egyrészt ez.


Anno amikor tudtam, hogy utálok majd felkelni és snooze gomb problémám volt, akkor átraktam a telefont/órát a szoba átellenes végébe, hogy kénytelen legyek felállni, hogy lekapcsoljam. Általában az elég volt, hogy ne aludjak rögtön vissza.


Esetleg másfajta csengőhang? Zenében nem vagyok biztos, valami élesebb hang talán.


Ha van ablak, akkor a természetes napfény is ébresztő hatású. Ha behúzom a függönyöket, tovább alszom.

2019. ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A volt barátom ilyen. Csörgött az ébresztő, akár negyed óráig is. A szoba másik felében volt, csörömpölős, hangos volt. Semmi. Ha én eközben megmoccantam vagy akár nagyobb levegőt vettem, ugrott ki az ágyból, mintha égne a ház. Nem találtunk rá megoldást.
2019. ápr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!