Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan tudhatom, hogy csak...

Honnan tudhatom, hogy csak egónövelő vagyok egy lánynak?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 3. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy addig vagy fontos, amíg neki kell valami. Amint te szeretnél valamit, akkor rögtön elutasít. De ezt nem csak egy lányra, hanem minden ismerősödre alkalmaznod kellene. Lehet, hogy az ismerőseid 90%-a megy a kukába, de az a maradék 10% lesz az, amiért megéri élni.
2019. ápr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval ehhez idő kell. Eddig az összes "barátomnak" csak addig voltam jó, míg nem talált nálam menőbbet.
2019. ápr. 3. 21:07
 3/4 gameguardian válasza:
Onnan tudhatod, hogy minél jobban szeret, annál kevésbê lesz egoista veled.Ha pl szerelmes beléd, akkor nem egó növelő hanem egó csökkentő leszel neki.Mivel a szerelemben az egó (ên) háttérbe szorul és fontosabbá válik a másik jelenléte illetve közelsége.Persze tiszteletben kell tartani a màsik kis kialakukt világát is és türelmesnek kell lenni.
2019. ápr. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem teljesen értem, nemrég volt valaki akibe fülig szerelmes voltam, ő is kedves volt velem, viszont mint utóbb kiderült csak egy ego booster és könnyen kihasználható naív kedves nyomi voltam számára. Na mindegy is, amilyen ocsmány fejem van, nem valószínű, hogy lesz bárki aki az undoron kívül mást is érezni fog irántam.
2019. ápr. 4. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!